Oyun için 2000 TL mouse önerisi

Bütçe
2000

Quadranil1

Hectopat
Makaleler
6
2000 TL civarlarına oyun için güzel bir mouse arıyorum. Bütçe değişebilir sorun değil.
Palm grip tutuyorum genelde ve bilekten oynuyorum.
Şu an kullandığım DeathAdder V2 kullanıyorum ancak arka kısmındaki çıkıntı istediğim gibi çevirmeme engel oluyor. Yani tam sağ veya tam sol yapamıyorum. İlla o çizgi bozuluyor ve biraz aşağıya veya yukarıya gidiyor. Aslında bu sorun biraz da biraz büyük olduğu için. Daha önceden yıllarca G300s kullandım ondan buna geçince biraz afalladım ve alışamadım.

1715343229958.png

Şu an istediğim mouse bundan bir tık küçük olmalı. Kablosuz mouse istemiyorum. Birkaç ay denedim ancak alışamadım çok bağlantı sorunu ve gecikme yaşadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığım DeathAdder V2 kullanıyorum ancak arka kısmındaki çıkıntı istediğim gibi çevirmeme engel oluyor. Yani tam sağ veya tam sol yapamıyorum. İlla o çizgi bozuluyor ve biraz aşağıya veya yukarıya gidiyor. Aslında bu sorun biraz da biraz büyük olduğu için. Daha önceden yıllarca G300s kullandım ondan buna geçince biraz afalladım ve alışamadım.
Bu sorunu da şöyle göstereyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yıllardır FPS oyunu oynayan biriyim ve daha önce böyle bir sorun yaşamıyordum yani kendimle alakalı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Farenin büyüklüğü ve yapısı tutuşuma veya elime uymuyor. Belki de bilekten çevirdiğim için kaynaklanan bir sorundur emin değilim. Aynı hizada tam sağ veya tam sol yapamıyorum illa biraz aşağıya, yukarı sapıyor.

Bunun fare ile alakalı olduğunu düşünmüyorum fare DPI ve oyun hassasiyetinizi tekrardan gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Daha önceden de Wireless mouse kullanmıştım ama pek hoş deneyimlerim olmadı. O yüzden pek düşünmüyorum.

Bunun fare ile alakalı olduğunu düşünmüyorum fare DPI ve oyun hassasiyetinizi tekrardan gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
DPI veya oyun içi hassasiyetten kaynaklı değil hocam. Boş Mouse Pad üzerinde denediğimde bile farenin aşağı yukarı kaydığını görebiliyorum gözümle.

O mouse palm bir mouse değil.

Ekipmanını anlat kampanyası ile 500TL geri iade var yapabiliyorsan 2300TL'ye bunu alabilirsin. Fiyatı fazla gelirse altta attığım olur.

Daha önceden Rival 3 Wireless kullanmıştım bir aparatla ve baya sorun yaşamıştım. Bunda da öyle şeyler yaşar mıyım hocam?

Hocam bu daha çok işime gelir gibi sanki. Bütçe olmadığından değil de hem daha küçük hem daha hafif diğer attığınıza göre.

Geri
Yukarı