Oyun için Monster laptop alınır mı?

Monster hakkında pek iyi şeyler söylenmiyordu forumlarda. Ben olsam başka markalara yönelirdim. Konuya hakim arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Teknosa, Vatan Bilgisayar, MediaMarkt gibi yerlerden alacağım. Yardim eder misiniz? Oyun icin.

Hocam Monster bence almayın, zaten araştırırsanız çoğu kişi önermiyor, mesela laptopta bir sıkıntı çıktı sizi çok takmıyolar veya çok geç yardım ediyorlar.

Monster almayın derim, hem laptopta bir sıkıntı olduğunda sizi neredeyse hiç takmıyorlar birçok kişide önermiyor zaten.

HP Victus Monster'dan iyidir.
Hocam ama monster daha cazip geliyor 32 gb ram 4060 1tb ssd

Hocam hangi bilgisayar önerirsiniz

Araştırdım da monster çok ısınıyor diyorlar doğru mu indirime girmiş Tulpar T5 V23.3.2

Alınır mı veya başka neler alınabilir yardımcı olur musunuz pek anlamiyorum

Hocam ama Monster daha cazip geliyor 32 GB RAM 4060 1TB SSD.

Hocam hangi bilgisayar önerirsiniz.

Ekran kartı wattına baktın mı büyük ihtimalle oradan kıstıkları için uygun fiyatta.

Ekran kartı wattına baktın mı büyük ihtimalle oradan kıstıkları için uygun fiyatta.
Hocam bakımda ekran kartı 75+25watt uslemci 45watt

Hocam bida 23 nisana özel indirim var 31k ekran kartı 150 watt 4050

Hocam bir de idinma aşırı fazla diyorlar aklım çok karisti

Hocam bakımda ekran kartı 75+25watt uslemci 45watt.

Hocam bir daha 23 Nisana özel indirim var 31k ekran kartı 150 watt 4050.

Hocam bir de idinma aşırı fazla diyorlar aklım çok karisti.

Nitro 16 ile aynı kasayı kullanıyorum sıcaklık problemi yaşamıyorum bu ürünlere bir bak istersen RAM ve SSD yükseltirsin ileriki zamanlarda. RAM ve SSD yükseltilebilir donanımlar ama kasa değil almışken kasaya önem ver çok ısınan laptop ömrünü erken tamamlar. Ayrıca bu modeller en ucuz mu emin değilim araştırıp en uyguna bulursan senin için daha yararlı olur.

Yeni görüyorum 4060 ekran kartı varmış 4060 daha iyi performans verir ne kadar 100 watt olsa da 4050'lere göre.

Geri
Yukarı