Oyun indirirken bağlantının kesilmesi

Radeq

Picopat
Daha fazla  
RDR 2'yi indirirken her 10 dk da bir bu kopma durumu oluyor. İndirmeyi durdurup YT'dan video + 5, 6 sekme açıp test ettim herhangi bir kopma olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-12 172232.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-12 172232.png
    1,3 KB · Görüntüleme: 19
RDR 2'yi indirirken her 10 dk da bir bu kopma durumu oluyor. İndirmeyi durdurup YT'dan video + 5, 6 sekme açıp test ettim herhangi bir kopma olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?
YouTube'den izlerken internetin tamamını kullanmazsınız. Kablodan veya modemden olabilir. Başka büyük bir dosya indirip kontrol eder misin?

YouTube'dan izlerken internetin tamamını kullanmazsınız. Kablodan veya modemden olabilir. Başka büyük bir dosya indirip kontrol eder misin?

Aynısı oluyor.

İndirme hızını 3000 kb/s ye sınırlayınca düzeldi sanırım 10dk dır kopma yok.

Son düzenleme:
Aynısı oluyor.

İndirme hızını 3000 kb/s ye sınırlayınca düzeldi sanırım 10dk dır kopma yok.
İnternetinizi sınırlayarak internetten alacağınız verim azalmış olacak. Bilgisayarı yeniden başlatın veya kabloyu kontrol edin. Ethernet kanlosunu modemin başka portuna takın. Olmazsa modemin ayarlarını resetleyin.

İnternetinizi sınırlayarak internetten alacağınız verim azalmış olacak. Bilgisayarı yeniden başlatın veya kabloyu kontrol edin. Ethernet kanlosunu modemin başka portuna takın. Olmazsa modemin ayarlarını resetleyin.

Hocam bunları denedım son çare olarak kısıtladım geçici olarak :(

Modeminiz eski veya sorunlu olabilir. Kablosuz ağ adaptörleri almaktan başka çareniz yok gibi. Bu sorun telefonlarda olmuyor değil mi? Kablonuzdan şüpheleniyorum.

Hocam kablosuz adaptör ile bağlıyım. Telefonlarda sorun yok bugün ilk defa yaşadım bu sorunu.

Hocam kablosuz adaptör ile bağlıyım. Telefonlarda sorun yok bugün ilk defa yaşadım bu sorunu.
Ben sizi ethernet ile bağlı sanıyordum. Adaptörünüz fazla hızı kaldıramıyor. Tak çıkar yapın gevşek olabilir. Onun harici eğer masaüstü ise ethernet alın rahatlayın.

Ben sizi Ethernet ile bağlı sanıyordum. Adaptörünüz fazla hızı kaldıramıyor. Tak çıkar yapın gevşek olabilir. Onun harici eğer masaüstü ise Ethernet alın rahatlayın.

60 olan ping bir anda 100'lere çıkıp geri 80 60 arasına düşüyor Ethernet'e geçsem bu sorun çözülür mü peki.

60 olan ping bir anda 100'lere çıkıp geri 80 60 arasına düşüyor Ethernet'e geçsem bu sorun çözülür mü peki.
Ethernet kablo ile direk modeme bağlanacağı için evet çözülür. Modemde ping ne ise onu alırsınız. Kablosuz adaptörleri çok kullandım pahalı olmadıkları sürece maalesef git gide böyle problemler çıkartıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı