Oyun indirme sitesinde telifler nasıl işliyor?

Adil_M3

Zeptopat
Daha fazla  
Yukarıda da gördüğünüz gibi bir ücretsiz oyun indirme sitesi açmak istiyorum. Yazılım hakkında fikrim var ama diğer oyun indirme sitelerinde gördüğüm bir şey dikkatimi çekti. telif hakkı ve dmca ile ilgili yazılar. dmca nedir ve yarın bir gün ben böyle bir site açarsam telif haklarından falan başıma ne gelebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz oyun indirme sitesi derken? Açar mısınız biraz?

Eğer korsan oyun indirme sitelerinden bahsediyorsanız onlar suç zaten. Nasıl sorunsuz çalışıyorlar hiçbir fikrim yok.
Hem Steam, Google Play Store, Epic Games gibi kanallar varken insanlar niye oyun indirme sitesine ihtiyaç duysun.

Ücretsiz oyun indirme sitesi derken? Açar mısınız biraz?

Eğer korsan oyun indirme sitelerinden bahsediyorsanız onlar suç zaten. Nasıl sorunsuz çalışıyorlar hiçbir fikrim yok.
Hem Steam, Google Play Store, Epic Games gibi kanallar varken insanlar niye oyun indirme sitesine ihtiyaç duysun.
Fullprogramlar, oyunindir gibi siteler. Ben siteyi Azerbaycan'da açmak istiyorum. Burada böyle şeyler tutar diye düşünüyorum zaten Azerbaycan'da neredeyse hiç oyun indirme sitesi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fullprogramlar, oyunindir gibi siteler. Ben siteyi Azerbaycan'da açmak istiyorum. Burada böyle şeyler tutar diye düşünüyorum zaten Azerbaycan'da neredeyse hiç oyun indirme sitesi yok.
Dediğiniz siteler korsan oyun indirme siteleri. Yasalara aykırı. Bir şey yaptıklarını görmedim ama yaparsalar başınız yanabilir.

Geri
Yukarı