Oyun kaydı için program önerisi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
İyi günler.

Valorant oynarken kayıt almak istiyorum. Aynı zamanda oyundaki konuşmayı da kaydetsin istiyorum. Bunun için, gelişmiş kayıt programı falan var mıdır?

Ekran kartı yazılımından yapabilirsin (AMD: Radeon Software/NVIDIA: GeForce Experience'tan olması lazım).

Veya OBS, MSI Afterburner gibi 3. parti bir yazılım da kullanabilirsin.

@mustaine

Ayarlar kısmında az sağa kaydırıldığında video kaydı var, hatta video formatı bile seçilebiliyor.

İyi günler.

Valorant oynarken kayıt almak istiyorum. Aynı zamanda oyundaki konuşmayı da kaydetsin istiyorum. Bunun için, gelişmiş kayıt programı falan var mıdır?

Windows+G aynı anda yaparsanız Xbox Game Bar karşınıza gelir. Sol üstte yuvarlar simge kayıt etme simgesidir. Ona basın otomatik kaydetmeye başlar orada kaydettiğinde görünmeyecek bir siyahlık çıkar onun sağında mikrofon işaretleri var kapalıysa bir kez oraya tıklayın olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows+G aynı anda yaparsanız Xbox Game Bar karşınıza gelir. Sol üstte yuvarlar simge kayıt etme simgesidir. Ona basın otomatik kaydetmeye başlar orada kaydettiğinde görünmeyecek bir siyahlık çıkar onun sağında mikrofon işaretleri var kapalıysa bir kez oraya tıklayın olur.
Hocam çok fps düşürmüyor mu?

Geri
Yukarı