Oyun koltuğu önerisi

Xleazly

Centipat
Daha fazla  
Oyun koltugu onerisi. Şu an Hawk'ın fab V6 modelını dusunuyorum. Butceye daha karar veremedım hosuma gidecek bir tavsıyenız varsa bütçe artırabılırım.

Veya 7000TL bütçeye adonis veya arragorn daha mantıklı üstüne çıkacaksan 8500TL bütçeye kodla beraber zio veya Warrior kratos alıp visco bel yastığı alabilirsin.

Hawk 6K ya satılıyor İncehesap'ta o 6kya gore kalıtelı mı?
Bende hawk var önermiyorum. 2 tane mekanizması elimde kaldı. 100 kiloyum sözde 120 kilo taşıma kapasitesi var koltuğun ama 90 kilo üstüysen özellikle ne kadar dayanıksız olduğunu çok rahat anlıyosun.

Bende oyuncu koltuğu bakıyordum en sonunda bel sıkıntısı da hesaba katıp gittim denedim ve IKEA matchspel aldım

arkadaşımda marcus var oturma yeri kumaş olması artı ama ayarlanabilir kolçak ve hareketsiz başlığı var ve o da memnun

Belli seviye üstündeki oyuncu koltuğu alamazsan bu tarz ofis koltuklarını da öneririm sana kalmış ama imkanın varsa denemeni öneririm.

Markus iş arkadaşımda var. 3 iş arkadaşımdan biri Zio diğeri warrior diğeri de İkea markus aldı hepsi memnun şuan.

Şuan n11 de Xdrive anka indirimde 6500₺ onu al bence ben aldım geldi çok memnunum.Bütçem normalde 10 bin civarındaydı ama bunu aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı