Çözüldü Oyun koluyla ne oynanabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rakun75

Picopat
Daha fazla  
Elimde şöyle bir kol var bununla oynayacağım hikayeli oyunlar nelerdir? Azonce WWE de denedim sorunsuz calışıyor ama Crysis de denediğimde algılamıyordu.

IMG_20240506_174655.jpg

Çözüm
Xinput uygulamasını yüklerseniz Xbox kolu olarak gösterebiliyorsunuz. Belki Sony kolu olarak gösterme de gelmiştir. Xbox her oyunu destekliyor zaten. Ayarları yaparsınız oynarsınız.
Hocam bu tarz kollarla anca pes oynayabilirsiniz ama eğer bazı program ile ayarlarsanız olabilir.

Xinput uygulamasını yüklerseniz Xbox kolu olarak gösterebiliyorsunuz. Belki Sony kolu olarak gösterme de gelmiştir. Xbox her oyunu destekliyor zaten. Ayarları yaparsınız oynarsınız.

Çözüm
Elimde şöyle bir kol var bununla oynayacağım hikayeli oyunlar nelerdir? Azonce WWE de denedim sorunsuz calışıyor ama Crysis de denediğimde algılamıyordu.

Eki Görüntüle 2188547

Hocam eğer bütçeniz varsa Logitech F310 alın 2020 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam almıştım o günden beri kullanırım birçok oyunu algılıyor sorunsuz çalışıyor şu an kolu hareket ettirdiğimde saniyelik bağlantı kopuyor ama sonra geri geliyor. Büyük ihtimal benim USB çoklayıcı eskidi ve biraz dandik bir marka ondan olabilir.

Geri
Yukarı