Oyun oynamak eskiden güzeldi

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet 29 yaşındayım. Oyun falan oynamak gelmiyor içimden, yeni bilgisayar da aldım. Tek yüklediğim oyun ETS 2 onu da arada nadiren oynuyorum stres atmak için. Onun harici oyun oynamanın hikayeli oyunların boş ve zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Eskiden GTA San Andreas falan oynardık keyif alırdık, artık yeni oyunlar vakit kaybı.

Oyunlardan bir süre uzaklaşın, yeni hobiler edinin bir saatten sonra oyun oynama isteği yine gelir.

5-6 senedir doğru düzgün oyun falan oynamıyorum. Uzak kalma ile alakası yok. Vakit kaybı.

Siz herhalde yaşınızdan dolayı artık zevk almamaya başladınız. Vakit kaybı olduğunu düşünmüyorum siz öyle diyebilirsiniz ama bu stres dolu hayatta bir şeyler ile kafa dağıtmak gerekiyor. Bu bir kitap okumak, film izlemek, oyun oynamak gibi şeyler. Oyun oynamak bazı kişiler için kafa dağıtmalık bir aktivite.

5-6 senedir doğru düzgün oyun falan oynamıyorum. Uzak kalma ile alakası yok. Vakit kaybı.

Vakit kaybı doğrudur fakat bu ülkede gelecegimizi düşünmüyoruz oyun oynayarak az olsa stres atıyoruz bunalıma ve depresyona girmeyi azaltıyor tek hayalimiz hayatta kalmak artık.

Eskiler çok daha güzel, yeni oyunlar hepsi açık dünya ve en az 80-100 saat arası istiyor. Oyun süresini uzatmak için abuk subuk şeyler ekleniyor.

Yaşınızdan ötürü falan değil. Bu konuda haklısınız. Eskileri oynayın o halde sizde. Wii, Gamecube, NES, PS2, PS3, 2009 PC oyunları vesaire gibi şeylere bakabilirsiniz.

Ya da açık dünya olmayan şeyleri tercih edebilirsiniz yeni çıkanlardan 5-10-20-30 saatte bitenlerde var.

Geri
Yukarı