Oyun oynamak için VPN önerisi

ting goes skrra

Hectopat
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar selam, GTA'da arkadaşlarla hep Online giriyoruz. Fakat ben şu an öğrenci evinde olduğum için apartman internetine bağlıyım ve güvenli internet modu açık, bundan dolayı oynarken hep VPN'e bağlanmak zorunda kalıyorum, çünkü Rockstar Launcher maalesef bağlanmıyor VPN olmadan. Ben VPN unlimited adlı bir uygulamayı kullanıyorum, başta kullanırken deneme sürümü vardı ve Türkiye'den direkt İzmir'e bağlanıyordum, yani pingim falan hiç olmuyordu. Ama deneme sürem bittikten sonra sadece iki yere bağlanabilmeye başladım, Singapur ve Amerika. Şu an oyunu oynarken 500-600 ms ile oynuyorum ve oynanacak gibi değil. VPN'in premium Edition'unu alayım dedim aylık 300 TL. Bence pahalı aylık olarak. Sizden ricam şu, her istediğim yere bağlanabileceğim, çok pahalı olmayan veya bedava olan bir VPN var mı? Avrupa bile olur, en azından Singapur'a bağlanmayayım yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, GTA'da arkadaşlarla hep Online giriyoruz. Fakat ben şu an öğrenci evinde olduğum için apartman internetine bağlıyım ve güvenli internet modu açık, bundan dolayı oynarken hep VPN'e bağlanmak zorunda kalıyorum, çünkü Rockstar Launcher maalesef bağlanmıyor VPN olmadan. Ben VPN unlimited adlı bir uygulamayı kullanıyorum, başta kullanırken deneme sürümü vardı ve Türkiye'den direkt İzmir'e bağlanıyordum, yani pingim falan hiç olmuyordu. Ama deneme sürem bittikten sonra sadece iki yere bağlanabilmeye başladım, Singapur ve Amerika. Şu an oyunu oynarken 500-600 ms ile oynuyorum ve oynanacak gibi değil. VPN'in premium Edition'unu alayım dedim aylık 300 TL. Bence pahalı aylık olarak. Sizden ricam şu, her istediğim yere bağlanabileceğim, çok pahalı olmayan veya bedava olan bir VPN var mı? Avrupa bile olur, en azından Singapur'a bağlanmayayım yeter.

TeknoVPN ucuza ve hızlı lokasyonları bulunuyor.

Windscribe aylık 15GB kotası karşılığında istediğiniz lokasyona bağlıyor, Istanbul bile vardı. Eğer VPN'i açıp, oyuna girdikten sonra kapatıyorsanız kullanılabilir.

DNS over HTTPS ile DNS değiştirebilirsen hiç gecikme olmadan tüm engeller kalkacaktır ve güvenli internet takip edemeyecektir.

Direkt normal DNS değiştirirsen modem engelleyebilir ve internet gidebilir.

Windows 11'de DoH ayarı var ve kolayca değiştirilebiliyor ama 10 u bilmiyorum:

image_2023-12-21_191313515.png

Şu siteyi bi incele:

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uğraşmak istemiyorsanız, Winscribe'nin ücretsiz sürümü var, oradan Türkiye sunucularına bağlanabilirsiniz. Veya UrbanVPN'in de Türkiye sunucusu mevcut. Ücretli ve daha rahat istiyorsanız farklı VPN'ler önerebilirim.

Öyle bir şey oluyor mu normalde bir bilginiz var mı? Sunucuya VPN'le bağlanıp sonra kendi internetime falan geçebiliyor muyum?
Denemeniz lazım hocam. Şu an kendim test edemiyorum çünkü Güvenli Internet açık değil ve açık olan bir ağa erişimim yok.

GeForce NOW'da oluyordu şahsen, ha ikisi çok benzer yapıda çalışmıyorlardır olsun. Yine de örnek.

Yeni konular

Geri
Yukarı