Oyun Tavsiyesi

Mass Effect kadar senaryosu sağlam oyun mu var dostum? :) Mass Effect 1'de yaptığın her değişiklik 2 ve 3'ü etkiliyor. Oyunun gidişatını ve karakterlerini bu kadar özgür değiştirebildiğin bir oyun... yok bilmiyorum. :)
Metro 2033 ve Metro LL adlı oyunları öneririm. Oyun çeviri ekibi Türkçe yamasını yapıyor. Şimdilik aklıma bunlar geliyor.

Dostlar, Crysis 2 ve 3 ü bitirdim. Batman oyunlarının malesef opimizasyonunu beğenmiyorum. Witcher 3' ün türkçe yamasını bekliyorum. Far cry olablilir aslında. Mass Effect serisini oynamadım. Olabilir aslında. Metro serisinde ise, 2033' ü oynuyordum. Fakat malesef onunda optimizasyonunu beğenmedim ve sildim. Metro LL' yi ise oynamadım.

Burnout Paradise: The Ultimate Box
Far Cry 1
Serious-Sam The Second Encounter

+10 yıllık oyunculuğumda bu üçü kadar eğlendiğim oyun görmedim.

Assassins Creed serisini Black Flag'a kadar oynadım. Onu da oynucam ama yüklemeye üşeniyorum :) Far Cry serisine büyük ihtimal başlarım. Başka oyun önerilerinizi bekliyorum dostlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı