Oyun ve müzik için ses kalitesi iyi kulaklık önerisi

thebiscuit

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba SteelSeries Arctis 3'üm artık masadan düşe uça 4. yılını dolduruyor, haliyle eskidi ve kulak padi çıktı. (yerinden koptu) ben de artık yeni pad almak yerine yenileyeyim diyorum, ne önerirsiniz müzik ve oyun için?

Sünger olmalı/rahat olmalı.
Mikrofonu çıkarılabilir olmalı (ya da gömme ya da Arctis 3'teki gibi içeri girebilsin)
Kablolu daha iyi olabilir çünkü lag var diye biliyorum kablosuzlarda oyunda vs sıkıntı yaratabilir. (donglelı olanlarda yok sanırım ama onlarda ses kalitesinde dusus yaşar mıyım bilemiyorum)
Ses kalitesi iyi olsun bassları vs. iyi ses berrak olsun.
7.1 desteklesin.
Uzun ömürlü bir marka olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe çok önemli değil tabii ki uçak kaçık rakamlarda (9-10 bin vs.) değil :)

Oyun için Cloud 3, fakat müzik için güzel bass vermiyor.

Arctis Nova 7 müzik ve oyun konusunda güzel, fakat mikrofonu berbat. Dışarıya çıkarken de kullanabilirsin rahat bir kulaklık. Alacak olursan ekstradan mikrofon almanı da öneririm.

Merhaba SteelSeries Arctis 3'üm artık masadan düşe uça 4. yılını dolduruyor, haliyle eskidi ve kulak padi çıktı. (yerinden koptu) ben de artık yeni pad almak yerine yenileyeyim diyorum, ne önerirsiniz müzik ve oyun için?

Sünger olmalı/rahat olmalı.
Mikrofonu çıkarılabilir olmalı (ya da gömme ya da Arctis 3'teki gibi içeri girebilsin)
Kablolu daha iyi olabilir çünkü lag var diye biliyorum kablosuzlarda oyunda vs sıkıntı yaratabilir. (donglelı olanlarda yok sanırım ama onlarda ses kalitesinde dusus yaşar mıyım bilemiyorum)
Ses kalitesi iyi olsun bassları vs. iyi ses berrak olsun.
7.1 desteklesin.
Uzun ömürlü bir marka olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe çok önemli değil tabii ki uçak kaçık rakamlarda (9-10 bin vs.) Değil :)

ASUS TUF H3 Wireless kablosuz donglelı lag 0 oyunda mikrofonda ve müzikte performansı bence mükemmel. Stüdyo ortamı kadar profesyonel bir kulaklık arıyorsanız onun için bir şey diyemem ama bass tiz olarak gayet yeterli seviyede.

Prime'in sürücüleri yüksek çözünürlükle ses verebiliyor. Nova Pro'daki sürücüler le aynı, DAC uniteleri kadar olmasa da bu harici ses kartı kulaklığın performansını hatri sayılır seviyede artırıyor. Ekolayzir apo programınıda kurarak eko ayarı yapabilirsin daha iyi performans almak için.

Arctis 7+ mı Nova 7 mi sizce ses kartım iyi sayılır ASUS ROG B550i anakartım.

İkisi de USB, anakartınızla alakalı değil yani. Nova 7 alırdım ben.

Geri
Yukarı