Çözüldü Oyun ve programlar kendi kendine kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Physchopath

Kilopat
Yer
The Lands Between
Virüs yok, her şeyim güncel ama oyunum ve bazı programlarım cöküyor, formatla düzelmiyor. Hata almadan kapanıyor. Ara sıra mavi ekran hatası alıyorum system service exception diye. Bu soruna ney neden oluyor olabilir? Bilgisayarcıya götürdüm sorun olmadıgını söyledi ve hatanın düzeldiğini söyledi ama devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu unuttum ama nasıl çözdüğümü anlatayım belki başkaları yaşar. İşine yarar bu konu. Sorun RAM'de imiş. Çıkartınca sorun çözüldü.
Aynı sorun bende de var, PC'yi yeni topladım 2 3 kere Windows kurdum, bütün sürücüleri doğru yükledim sitelerinden. Güveblik duvarı virüs programıını kaldırdım. Yine de oyunlar ve programlar kendiliğinden kapanıyor. Chrome hay aksi hatası veriyor. Acaba siz çözüm buldunuz mu?

Virüs yok, her şeyim güncel ama oyunum ve bazı programlarım cöküyor, formatla düzelmiyor. Hata almadan kapanıyor. Ara sıra mavi ekran hatası alıyorum system service exception diye. Bu soruna ney neden oluyor olabilir? Bilgisayarcıya götürdüm sorun olmadıgını söyledi ve hatanın düzeldiğini söyledi ama devam ediyor.
MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini paylaşabilir misin? İşlemci sıcaklığını görmek isterim.

PC yeni açtım ama genelde sıcaklığı hep böyle biraz açık kalsın yine atarım başka resim.
BIOS ayarları da böyle.
Sıcaklık 50 60 arası.

Dosya Ekleri

• D0305E7E-1C88-440F-90FB-F3533652E229.jpeg
    D0305E7E-1C88-440F-90FB-F3533652E229.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 73
  • 8DCAF28B-D08D-4063-9A2F-79A628121EE2.jpeg
    8DCAF28B-D08D-4063-9A2F-79A628121EE2.jpeg
    1,6 MB · Görüntüleme: 66

Yeni konular

Geri