Oyun videosu çekerken Discord'dan gelen sesi kapatma

Ahmet Uçar

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlarıma Sea of Thieves adlı oyunu oynarken Gameplay videosu çekmek istiyorum. Ben kendi sesimi kapatabildim fakat Discord'dan gelen arkadaşlarımın sesini kapatmanın yolunu bulamadım.
Kullandığım video çekme programı;
-Radeon ReLive ( AMD ekran kartlarına özel bir program. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildirim sesiniz kast ediyorsanız Rahatsız Etmeyin moduna alabilirsiniz. Eğer konuşma seslerinden bahsediyorsanız yetkiniz var ise teker teker susturabilir veya kanalda konuşmayı yasaklayabilirsiniz. En kısa yoldan da kendinizi sağırlaştırabilirsiniz.

Bildirim sesiniz kast ediyorsanız Rahatsız Etmeyin moduna alabilirsiniz. Eğer konuşma seslerinden bahsediyorsanız yetkiniz var ise teker teker susturabilir veya kanalda konuşmayı yasaklayabilirsiniz. En kısa yoldan da kendinizi sağırlaştırabilirsiniz.
Yanlış anladınız sanırım. Video çekerken arkadaşlarımın sesinin gelmemesini istiyorum.

Evet. Arkadaşlarım konuşsun ancak videoya yansımasın, hem de oyunun sesi videoya gelsin.
Hocam ölme eşşeğim ölme muhabbetine döndü bu :D Discord'a telefondan bağlanarak çözebilirsiniz aksi durumda Discord'u programlar genelde sistem sesi olarak algıladığından ve oyunlar da sistem sesi olduğundan o dediğiniz zor. En kolay yöntem Discord'a mobilden bağlanın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı