Oyuncu koltuğundan gelen koku

Nobree

Centipat
Daha fazla  
Daha bugün elime 3 gün önce Amazon'dan satın aldığım Hawk Fab V4 oyuncu koltuğu geldi ve koltuktan biraz garip bir koku geliyor. Yani çok ağır değil ama emin olamadım buraya yazmak istedim bu koku normal mi? Ayreten koltuk havalandıkça geçer mi? (mesela ceryanda bıraksam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha bugün elime 3 gün önce Amazon'dan satın aldığım Hawk Fab V4 oyuncu koltuğu geldi ve koltuktan biraz garip bir koku geliyor. Yani çok ağır değil ama emin olamadım buraya yazmak istedim bu koku normal mi? Ayreten koltuk havalandıkça geçer mi? (mesela ceryanda bıraksam?
Aynı koku vardı. Zamanla geçiyor. Ekşimsi bir koku.

Aynı koku vardı. Zamanla geçiyor. Ekşimsi bir koku.

Evet biraz ekşimsi ve tuhaf olacak biraz da fabrikası bir koku

Koklamak lazım hocam.
Ben sana kokuyu simüle ediyom hocam.

Şimdi yeni bir araba al bir çift 2 saat fitnessda kardiyo görmüş çorabı o aracın içine koy 3 gün çıkartma bekle. Sonra al o çorapları su bazlı duvar boyasına daldır havalandır kokla. Bu arada şaka değil cidden böyle kokuyor 😁

Hocam belki yağ kokusudur.

Google'da ararken yine burayı buldum. Aynı dertten müzdaribim. Zio'nun koltuğunu aldım, 3. günden yazıyorum. Sabah-akşam üstüne ev kokusu sıkıyorum, odayı havalandırıyorum. Ama koku geçmiyor.
Fabrikadan özel üretildiği, fabrika/yeni kumaş kokusu olduğu belli.

Geri
Yukarı