Oyuncu laptopu önerisi

Hangi model o işlemci ile alakalı bir durum değildir.

Bu konularda pek bilgili birine benzemiyorsunuz lütfen bilip bilmeden atmayın attığınız laptop çöp Nitro 16 modeli ile karşılaştırılamaz.

Belli belli kimin bilmediği. Ryzen 7 7840HS ile i9 13900H'yi karşılaştıran birininde bunu söylemesi ilginç. Attığınız işlemcide ne kadar popülerse sadece Acer ve HP kullanıyor.

Belli belli kimin bilmediği. Ryzen 7 7840HS ile i9 13900H'yi karşılaştıran birininde bunu söylemesi ilginç. Attığınız işlemcide ne kadar popülerse sadece Acer ve HP kullanıyor.

ASUS, MSI ve Lenovo'yu unutmuşsunuz.

Benim önerdiğim model ile önerdiğiniz model arasında 11k fiyat farkı var işlemcisi daha üst seviye eyvallah ama MSI katana serisi kötü ve alınmayacak bir seri.

57K'ya soğutması ve paneli çöp bir laptopu neden alsın ki?

İyi hoş diyorsun da dostum sence ASUS MSI ve Lenovo'nun kullandığı kasalar ve soğutma sistemleri bir mi uzun yıllardır Intel kullanıcısıyım AMD deneyimlerimde oldu işlemci de AMD almak doğuda yaşamıyorsan bilgisayarın servisten çıkmaması dışında bir şeye yaramaz.

Benim önerdiğim model ile önerdiğiniz model arasında 11k fiyat farkı var işlemcisi daha üst seviye eyvallah ama MSI katana serisi kötü ve alınmayacak bir seri.

57K'ya soğutması ve paneli çöp bir laptopu neden alsın ki?

Katana serisi kötü olabilir ama 60k bütçe varken niye 45k ya bilgisayar alıp işlemciden feragat etsin, soğutması vs "kötü" olsa bile o işlemciyle istediği performansı rahatlıkla alabilir. Sonuç olarak 1 kere alıyor bence 2 modelide almasın ROG alsın.

ROG G17 modeli Nitro denen çöpü her şey de 50'ye katlar. Öyle bir hata yapmayın.

"Nitro denen çöp" derken hayatında kaç tane laptop modeli denedin?
G17'ye laf atmıyorum Nitro 16'dan tabii ki daha üst bir seviyede bir model eyvallah fakat sizce içinde 4060 bulunan bir laptopa 61k dökmek mantıklı mı? benim önerdiğim laptop 47k ve F/P zirvesidir 140W 4070 bulunuyor.

Katana modelini öneren arkadaşa hiçbir şey demiyorum Allah yardımcısı olsun. G17 iyidir fakat içinde 4060 olan bir laptopa o kadar para dökmek saçmalık.

"Nitro denen çöp" derken hayatında kaç tane laptop modeli denedin? G17'ye laf atmıyorum Nitro 16'dan tabii ki daha üst bir seviyede fakat sizce içinde 4060 bulunan bir laptopa 61k dökmek mantıklı mı benim önerdiğim laptop 47k ve F/P zirvesidir arada kalite farkı olması sizce anormal mi?

Katana modelini öneren arkadaşa hiçbir şey demiyorum Allah yardımcısı olsun. G17 iyidir fakat içinde 4060 olan bir laptopa o kadar para dökmek saçmalık.

Allah seninde yardımcın olsun 15 k aşağı verip işlemciden feragat etmekdense kötü kasa iyi işlemci tercih ederim. 60k ya 4060 konusunda haklısınız bence de değmez.

Allah seninde yardımcın olsun 15 k aşağı verip işlemciden feragat etmekdense kötü kasa iyi işlemci tercih ederim. 60k ya 4060 konusunda haklısınız bence de değmez.

Hocam kasası gerçekten kötü ve işlemciler arasında o kadar fark yok sizin dediğiniz kadar.

Ve 15k fiyat farkı var lütfen objektif düşünün.

Geri
Yukarı