Oyunlar çok pahalı

healwaysdie

Picopat
Daha fazla  
CoD Modern Warfare 2007 bakıyorum o bile 650 lira. Korsan setuplarını sevmiyorum. Bu oyunu nasıl bulacağım? Neden her oyun bu kadar pahalı? Ekonomiyi biliyorum fakat eskiden bile bu kadar kötü değildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel bir oyun olsaydı sıkıntı yoktu ancak 2007 çıkışlı bir oyunun fiyatının böyle olması. Activision tek sorumlu.

Hocam oyunlar pahalı geliyorsa Xbox'a yönelmenizi öneririm. Ve Series S almanız iyi olabilir. Eski oyunlar çok ucuz hala. Uzun süredir de böyle.

64 TL fiyatı var. Call of Duty® 4: Modern Warfare® ürününü satın al | Xbox

Yeni çıkan oyunlar bunda da pahalı ama bazı yeni ve çoğu eski oyunlarda şaşırtıcı derecede ucuz fiyatlar olabiliyor diğer platformlara göre.

Ben sürekli 200-300 TL'ye torba dolusu oyun alıyorum. Dün mesela 260 TL'ye 12 oyun aldım. İnteraktif film tadındaki oyunlarda çok indirim vardı.

CoD Modern Warfare 2007 bakıyorum o bile 650 lira. Korsan setuplarını sevmiyorum. Bu oyunu nasıl bulacağım? Neden her oyun bu kadar pahalı? Ekonomiyi biliyorum fakat eskiden bile bu kadar kötü değildi.
Hepsinin tek bir sorumlusu var, yapılacak bir şey yok maalesef.

Bak sebebi bu teyyip sürekli çaldığı için
1714241762317.png

Dolar o kadar dengesiz ki şirketlerde ne yapsın TL olarak sunamıyor artık oyunları. :D Sebep bellide yine de yani eski COD oyunları ayrı bir pahalı.

Korsana yönelmeni tavsiye edecektim fakat 17 sene önce çıkardığı oyunu birisi korsan oynarsa ne yapar zavallı oyun şirketi CEO'su olan milyarder John Smith bey.😢
Evine bir şey alırken veya dışarı çıkarken düşünen bir vatandaş 17 sene önceki oyunu korsan oynarsa milyarder John Smith'in milyarları gider.

Geri
Yukarı