Oyunlarda bir aşamadan sonra sıkılmak

Meriçengel

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3-12100F
Ekran kartı: Sapphire redon RX 6700 10GB.
SSD: Adata 1TB okuma 3500mb/yazma 3000 MB.
Anakart: ASUS Prime H610M-K 4D.
RAM: XPG 8 GB (2x8) DDR 4 3200MGHZ.
PSU: Power Boost 650W 80+
Meslek
Elektirikçi
Çok acayip fazla oynayan biriyim artık son zamanlarda resmen çoğu oyunda böyle oluyor Minecraft'ta giriyorum kasılıyorum ev yapıyorum sonra cıkasım geliyor Rust oynuyorum ev atıp cıkasım geliyor ama FIFA, Pro soccer ya da hikayeli oyunlarda sıkılmıyor sanki bir kopukluk var gibi hissediyorum. Minecraft'ta mod kurupta denedim yine aynı.

Çok acayip fazla oynayan biriyim artık son zamanlarda resmen çoğu oyunda böyle oluyor Minecraft'ta giriyorum kasılıyorum ev yapıyorum sonra cıkasım geliyor Rust oynuyorum ev atıp cıkasım geliyor ama FIFA, Pro soccer ya da hikayeli oyunlarda sıkılmıyor sanki bir kopukluk var gibi hissediyorum. Minecraft'ta mod kurupta denedim yine aynı.
Tavsiyem biraz oyun oynamayı bırakman. Bıraktıktan sonra özleyeceksin ve yüksek ihtimal zevk alacaksın.

Tavsiyem biraz oyun oynamayı bırakman. Bıraktıktan sonra özleyeceksin ve yüksek ihtimal zevk alacaksın.

Hocam şu anda zaten bunu kendimde düşündem Rust oynamıyorum 1-2 haftadır inşallah işe yarar.

Artık gerçek hayat için bir şeyler yapma zamanınız gelmiş.

Vallahi hocam arada işe gidiyorum 2 günde 1 falan bir de cumaları halı saha var yetmezmi.

Bir şeyi sürekli yaparsan bir süre sonra sıkılırsın hocam normal yani o yüzden başka bir hobin varsa daha çok ona ağırlık verip akşamları da 1-2 saat takılabilirsin oyunda.

Aynı sorun ben de var aktif olarak War Thunder ve Squad oynuyorum. Bir sürü oyun var bir sürü oyun aldım para verip zamanında oynadım ama artık oynayasım gelmiyor giriyorum 5 dakika sonra kapatıyorum tekrar aynı oyunlara yöneliyorum. Böyle olunca boşlukta hissediyorum kendimi sürekli oyunlara bakıp indirip siliyorum.

Aynı sorun ben de var aktif olarak War Thunder ve Squad oynuyorum. Bir sürü oyun var bir sürü oyun aldım para verip zamanında oynadım ama artık oynayasım gelmiyor giriyorum 5 dakika sonra kapatıyorum tekrar aynı oyunlara yöneliyorum. Böyle olunca boşlukta hissediyorum kendimi sürekli oyunlara bakıp indirip siliyorum.
Squad sevdiyseniz Hell Let Loose deneyebilirsiniz. O da squad-based realistic ww2 shooter. Rakibi Squad 44 (eski adıyla Post Scriptum) var ama onu hiç oynamadım. Oyuncu sayısı da az zaten.

Türk sunucusu yok sanırım. En azından ben denk gelmedim ama Avrupa sunucuları da iyi kitlesi güzel.

Bana kalırsa Squad'tan daha iyi bir oyun Hell Let Loose.

Squad sevdiyseniz Hell Let Loose deneyebilirsiniz. O da Squad-based realistic WW2 shooter. Rakibi Squad 44 (eski adıyla Post Scriptum) var ama onu hiç oynamadım. Oyuncu sayısı da az zaten.

Türk sunucusu yok sanırım. En azından ben denk gelmedim ama Avrupa sunucuları da iyi kitlesi güzel.

Bana kalırsa Squad'tan daha iyi bir oyun Hell Let Loose.

İki oyunuda oynadım ve squada hayatımın bir kısmını bıraktım diyebiliriz. Diğer 2 oyunda güzel fakat Squad başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı