Rehber Oyunlarda veletlerden kurtulma yöntemleri

realmoonlight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Montreal, QC, Canada
Merhaba arkadaşlar, bu rehberimizde birkaç adımda Online oyunlarda veletlerden kurulmayı anlatacağım.

Öncelikle veletin tanımını yapalım; velet dediğimiz insanlar normal çocuk değildir, bilgisayara "bilgisiyar" derler, oyununuzu sabote ederler ve bunun komik olduğunu sanarlar.

Bunun yanında velet hastalığına yakalanmış bir çocuğu diğer çocuklardan ayırt edebilmek için semptomları bilmesiniz.

Semptomlar:
  • Mikrofona bağırma.
  • Oyunu sabote etme.
  • Genellikle düşük rütbede olma.
  • "Kaç yaşındasın?" Dediğin zaman sesinden büyük yaş söyleme.
  • E sporcu olduğunu sanma.
  • Dediği her şeyin komik olduğunu sanma.
  • Bilgisayara "bilgisiyar" deme.
Şimdi velet türlerini inceleyelim:

Özellikle belirtmek istiyorum ki takımınıza bir mikrofonsuz velet gelirse şanslısınız.

Velet türleri ve özellikleriEgolu VeletLaf Anlamayan VeletMikrofonsuz VeletMeret (Troll) Velet
E Sporcu sanma+---
Beyin Yoksunluğu+++++++
Troll olma---+
Bilgisiyar deme-+-+
Sabotaj+--+

Dostlar üzülerek söylüyorum ki veletler tüm dünyayı sardığından ve popülasyonları gittikçe çoğaldığından tamamen kaçınmak imkansızdır. Birkaç yöntem var deneyebileceğiniz.

1. Gece geç saatlerde eşleştirmeye girmek. (Çoğu sütünü içip yatmış olduğundan)
  2. Hali hazırda gece olan ülkelerin sunucularına girmek. (Pingi önemli ölçüde arttırır)
  3. Kendi arkadaş grubunuzla girmek.
Gördüğünüz gibi çözüm yöntemleri maalesef bir elin parmağını geçemiyor.

FAQ: Peki oyunuma gelirse?

1. Bu durumda ilk yapmanız gereken şey veletin sesini kapatmak olacaktır.
  2. Oyundan atabiliyorsanız atın.
  3. Veledin sesini bir süre geçtikten sonra açıp eğer düzgün oynarsa ona envanterinizden bir eşya atacağınızı söyleyip oyuna odaklatın.
  4. Son çözüm olarak alt + F4 kombinasyonunu kullanın. (İsviçre'li bilim adamlarınca 5dk bir velete maruz kalmak 87, 45098 röntgen radyasyonuna maruz bırakır. Alt + F4 basarak ortalama hayat sürenizi optimum tutabilirsiniz.)
Arkadaşlar kendimce mizah yapmaya çalıştım, az önce Counter-Strike: Global offensive oynarken bir velet geldi ve çıldırdım onun üzerine 1 hafta bana razı olarak maçı terk ettim size de öneririm.

Son düzenleme:
Tablo yanlış. Beyin yoksunluğu kısmına hepsine 10'ar artı daha ekle.

Bu arkadaşın anlattığı CSGO için geçerlidir. LOL'deki veledler, mutasyona uğramış ve verdiği kanserojen hasar daha da artırılmıştır. Kurtulmanın tek yolu oyunu silmektir.

Sildikten 1-2 hafta sonra gittikçe azalıp yok olan bir baş ağrısı ve öfke kontrolü bozukluğu baş gösterecektir. Bu yüzden ne kadar erken bıraktınız, o kadar iyi.

Oyundan atabiliyorsanız atın.
1600885195355.png

Ondan sonra bu cezadan yiyip siz de oturduğunuz yerde ağzınız açık kalıyorsunuz.
Valve nereden ban vereceğini şaşırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı