Oyunlardan sıkıldım

Hayatın getirdiği sorumluluklar istemeden hevesimizi kaçırabiliyor. Oyunlara biraz ara verebilirsin. Geri geldiğinde eskisi gibi olmasa bile keyif alabilirsin. Asla eskiye özlem duyma yoluna bak eğlenecek bir şeyler bulmanı öneririm. Bunun bir tık ötesi bunalım. Bu arada EFT hesabınla Steam hesabı takası düşünürsen konuşalım. Bir süredir izliyorum hoşuma gidiyor takas düşünürsen yaz. Büyük ihtimal bende olan oyunları oynamışsındır sıkıldığına göre :D

Maalesef dostum kusura bakma, 30 dakika bile olsa kafa dağıtmak için oynarım arada bir.

GTA IV'a kadar sıkalacaksan naneyi yedin sen arkadaş? :)

Eyvaaah eyvah bir de GTA 6 hiç güzel olmazsa. Hayat bitti.

Hocam bu sorun bende de vardı fakat ben sebebini buldum kendim için. Çok fazla oyun oynuyodum ben, 1 hafta şehir değiştirince anladım bu durumu. Size de tavsiyem sıkıldığınız zaman ara verin, film/dizi vs. izleyin, benim sorunum böyle geçti ve şu an eskisi gibi oynuyorum. Bazen bir iki gün ara veriyorum.

Ekstra: Aktif sohbet olan oyunlar daha iyi olabilir.

Hocam bu sorun bende de vardı fakat ben sebebini buldum kendim için. Çok fazla oyun oynuyordum ben, 1 hafta şehir değiştirince anladım bu durumu. Size de tavsiyem sıkıldığınız zaman ara verin, film/dizi vs. izleyin, benim sorunum böyle geçti ve şu an eskisi gibi oynuyorum. Bazen bir iki gün ara veriyorum.

Şu an 1 hafta tatile girdik iş yerinde, 1 hafta boyunca oynamamaya çalışacağım bakalım ne olacak.

Yani, bende hikayeli veya zaman isteyen oyunları oynayamıyorum, çünkü iş çıkışı bana çok az zaman kalıyor ve bu zamanı oyun ile bitirmek istemiyorum, ama bi yıllık izne çıkmışım sabah akşam bam bam durmak yok, sonra izin bitti gene sıkıntı.

Simulasyon oyunlarını severim öneriniz var mı?
Ride serisi, TCS'yi kapayın, Gamepad'inizi elinize alın ve keyfinize bakınm

Assetto Corsa, Nurburgring'te kasılmak inanılmaz keyifli.

BeamNG, kusursuz geliyor bana. İstediğinizi yapın, isterseniz aerodinamiği uçmaya meğilli bir mod indirip hezarfen gibi uçun. İsterseniz yere bastırma kuvveti enfes olan bir spor arabayla gazlayın, isterseniz bir offroad arabasıyla dağda, taşta sessiz sakin sürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu oyun BeamNG, benim videom.

Microsoft Flight Simulator, oynamadım ama kaliteli olduğundan şüphem yok. Sistem iyiyse akar gider gibi geliyor.

ETS2, biraz klişe ama yanlız başınıza kariyer kasmak (hilesi) rahatlatabilir, deneyebilirsiniz.
Fiziklerini çok beğenmesem de ayrıntı olarak güzel bir oyun.

Geri
Yukarı