Oyunumuz nasıl?

1 yıllık bir emek var oyunun içinde bilmem kaç dolar harcandi şu an ilk oyunumuz olmasına rağmen etkileşimi çok yüksek. Sizlerin tavsiye görüşünü almak isterim. Oyunu profesyonel bir yazılımcı abimiz ile çalışarak yaptık oyunu onun adına oyunu o yaptı diyebilirim. Biz 2D tasarımlarda yardımcı olduk oyunun, trailerlarına Steam hesabından bakabilirsiniz. Sizce nasıl?
Toplam 12 dilde çevrilmiş Low poly bir hikayeli oyundur.
Sistem gereksinimleri neden o kadar fazla hocam? 11600K ve 1080 bu oyun için çok uçuk.

Beyler yalvarırım sakin olun oyunu 1 kişi bütün optimizasyon lafını yaptı modeller hazır ve oyundaki herşeyi tek başına dizdi bütün maplari yapilirken kendi gözlerimle şahit oldum binlerce kod. Hatası oldu ve buglar ile dolu bir oyuna 1 yıl verdik ve neden böyle elestirilerde bulundunuz o sorunu ben bilmiyorum ancak sizler daha bilgilisiniz galiba bu konuda benim oyunda sadede tasarım alanında işlerim var diğer geri kalanı bana ait değildir oyuna yapılan güzel yorumlar ve eleştiriler için teşekkür ederiz şu an buglar düzeltilip ocağın çeyreğinde oyun çıkacaktır

Kankalar oyunun şu an buglari var başımızdaki şahıs buglari düzeltmeye çalışıyor oyunun kalitesini dusurebiliyorsunuz ama şu an denemeler yapıyor oyun çıktıktan sonra herşey degisebilir

1050'ye güncellenmişte "muhtemelen" oyunu test etmeden neyin gereksinimleri bu kafaya göre gereksinim değiştirmek?

Oyunun özellikleri anlık olarak düşürülmüştür

1050'ye güncellenmişte oyunu test etmeden neyin gereksinimleri bu kafaya göre gereksinim değiştirmek?
Kendileri oyunu deniyorlardi öyle yapmislar büyük ihtimal

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-06-23-43-33-474_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-12-06-23-43-33-474_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı