Palworld zamlandı

Dostum son derece agresifsin biraz sakin olmanı öneririm. Ultimate Edition Xbox Game Pass paketi olarak var. Multiplayer ise 2 alana dallanıyor Co-op ve serverlar olmak üzere. Sunucu desteği gelecek bunu Reddit'de geliştiriciler paylaştı zaten. Ne zaman gelir orası meçhul. Co-op desteği ise zaten mevcut ve burada bahsettiğimiz multiplayer durumu bu. Ortada bir bilgi kirliliği de vardı elimden geldiğince doğru bilgi aktarmaya çalıştım. Ahlaksızlığın luzümü yok diye düşünüyorum.

Bu da oyun geliştiricilerinin Discord üzerinde olan paylaşımı bir bak derim.

Merhaba benim Ultimate Edition Xbox Game Pass'ım var ama yine de multıplayer oynayammıyorum sadece kod ıle arkadaslarım arasında oynayabiliyorum neden acaba?

Steam'in zamlanacağını sanmıyorum çünkü bütün bölgelerde bölgesel fiyatlandırma uyguluyorlar. Yine de bunu %100 kesinlikle söylemiyorum ama çok olası değil gibi.

Eki Görüntüle 2094889
Peki ben belki bu indirimde anlamayabilirim bidaha bu fiyata veya daha düşük fiyata düşme ihtimali var mı? (Varsa hangi indirim takviminde olabilir?)

Steam tarafına bölgesel fiyatlandırma yaparken hala tl'de olan konsola bölgesel fiyatlandırma yapmayıp 30 dolardan koymak ne kafa anlamadım.

Peki ben belki bu indirimde anlamayabilirim bidaha bu fiyata veya daha düşük fiyata düşme ihtimali var mı? (Varsa hangi indirim takviminde olabilir?)
Oyun uzun bir süre indirime girmez şu an 1.5 dolar indirimde ve baya update gelicek EA’dan sonra fiyat artabilir bile. İmkan varsa şu an alın 13 dolar bu oyun için uygun.

Steam tarafına bölgesel fiyatlandırma yaparken hala tl'de olan konsola bölgesel fiyatlandırma yapmayıp 30 dolardan koymak ne kafa anlamadım.

Steam'e özel bölgesel fiyatlandırma o çünkü. Steam kendisi yapımcılara kendi platformlarında o fiyata koymayı öneriyor diğer platformlarda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı