Panel sızıntısı hala sürüyor mu?

İkametgâh ve telefon no yeniletsem yeni adres ve no panele hemen düşer mi?

Yenisi hemen düşmez, yeni sızıntılar meydana gelirse düşer. En günceli 2022 diye biliyorum şu an. En azından GSM'ler için öyle.

Yenisi hemen düşmez, yeni sızıntılar meydana gelirse düşer. En günceli 2022 diye biliyorum şu an. En azından GSM'ler için öyle.

Ben adresi değiştirdim 15 güne düştü kaliteye göre değişiyor.

Ayyıldız tim kurucusu Mehmet ishak telli (gerçek adı Mehmet İsmail telli) bu adam yüzünden, anonymous hack grubu ilk 2009-2015 MERNİS'ini Dark web (tor) da yayınlandı. Ardından günümüzde ki “türeme” topluluklar, sigortacılara RAT atarak, Türkiye'nin MERNİS'ini sızdırabiliyor.

Ayyıldız tim kurucusu Mehmet ishak telli (gerçek adı Mehmet İsmail telli) bu adam yüzünden, anonymous hack grubu ilk 2009-2015 MERNİS'ini Dark web (tor) da yayınlandı. Ardından günümüzde ki “türeme” topluluklar, sigortacılara RAT atarak, Türkiye'nin MERNİS'ini sızdırabiliyor.

Kaynak nedir? Mehmet İshak Telli'nin temelde yazılım bilgisi bile yok, Ayyıldız Tim falan da gövde gösterisinden/gösterişten öte bir topluluk değil.

Yanlış bilgi veriyorsunuz, kaynağınız nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı