Papara 2024'te hala kullanılır mı?

Odios01

Hectopat
Merhaba herkese. Uzun süredir Papara hesabım vardı zaten ama kartım yoktu, şimdi de kart istedim ancak geçen gün arkadaşım "Papara çöp" gibi şeyler söyledi. Sizce halen daha kullanılır mı Papara?

Yanlış bilgi
Papara'nin yanina Nays ve İş Bankası İlk İmza alabirsin. Ama fiziksel kart ve kampanyalar ile Papara iyi. Nays'da fiziksel kart yok. Ilk imzada ise kampanyalar cok yok.

Ben yıllardır kullandığım için kullanıyorum ama öyle pek de bir albenisi kalmadı artık. Cashback için bence alınmaz çünkü çok fazla düşürmüşler cashback oranlarını.

@Ahmet06han @Caped @TheFreak @mhmtkcbs valla hocalarım kart siparişi verdim ama bilmiyorum. Uzun bi süredir papara hesabım olduğu için hani zaten öylesine alacağım kartı ben de. Yani çok benim de beklentim yok, bi' alışveriş olur oyun almak olur o tarz şeylerde kullanacağım.

Nays'a da bir bakacağım, öneriler için teşekkürler. :)

@Caped @TheFreak @mhmtkcbs hocalarım bir şey sormak istiyorum. Dün bir internet kafeden papara kartı almıştım ama 18 yaş altı olduğum için resim yok kimlikte. Ondan dolayı sözleşmeli hesaba geçiremedim, bugün de aradım müşteri hizmetlerini. Sonra papara kart siparişi verdim işte, ortalama kaç günde gelir? Teslim tarihi 21'i gösteriyor fakat tahmini olduğunu düşünüyorum, yani gireceğimiz hafta değil sonraki hafta (yani 1.5 hafta gibi). Gireceğimiz hafta gelir mi? Bir de gelen kurye fotoğrafımı çekecekmiş sanırsam, öyle dediler. Ben okuldayken gelirse nasıl olacak o iş?

2 yıldır mı ne üyeyim paparaya o yüzden kart siparişi verdiğimde direkt sözleşmeli hesap olacakmış bu arada.

Son düzenleme:
@Ahmet06han @Caped @TheFreak @mhmtkcbs valla hocalarım kart siparişi verdim ama bilmiyorum. Uzun bi süredir papara hesabım olduğu için hani zaten öylesine alacağım kartı ben de. Yani çok benim de beklentim yok, bi' alışveriş olur oyun almak olur o tarz şeylerde kullanacağım.

Nays'a da bir bakacağım, öneriler için teşekkürler. :)

@Caped @TheFreak @mhmtkcbs hocalarım bir şey sormak istiyorum. Dün bir internet kafeden papara kartı almıştım ama 18 yaş altı olduğum için resim yok kimlikte. Ondan dolayı sözleşmeli hesaba geçiremedim, bugün de aradım müşteri hizmetlerini. Sonra papara kart siparişi verdim işte, ortalama kaç günde gelir? Teslim tarihi 21'i gösteriyor fakat tahmini olduğunu düşünüyorum, yani gireceğimiz hafta değil sonraki hafta (yani 1.5 hafta gibi). Gireceğimiz hafta gelir mi? Bir de gelen kurye fotoğrafımı çekecekmiş sanırsam, öyle dediler. Ben okuldayken gelirse nasıl olacak o iş?
Haftaya eline ulaşır. Fotoğraf işini bilemeyeceğim belki okuldan sonra denk gelebilir. Arayıp kuryeye anlatırsın ona göre gelir sonraki gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı