Banka/Kart Papara 25TL Bedava Cashback

Arkadaşın linki ile kayıt olmuşsundur ya da sistem hediye etmiştir iki seçenek

Arkadaş yolu ile değil. Bunu zaten rastgele olarak Papara kullanınların yarısına veriyor şansa bağlı olarak. Yani sistem kendisi belirliyor.

Birisinin davet bağlantısını kullandıysan ilk harcamanda sanada o kişiye de 25 TL verir, belki öyle bir şeydir.

Yanlış biliyor olabilirim bana hiç gelmedi böyle bir şey çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisinin davet bağlantısını kullandıysan ilk harcamanda sanada o kişiye de 25 TL verir, belki öyle bir şeydir.

Yanlış biliyor olabilirim bana hiç gelmedi böyle bir şey çünkü.

O kampanya ile bunun alakası yok hocam. Biribirinden tamamen ayrı kampanyalar.

Bu kampanya ailemden birilerine de geldi lakin herhangi bir tutar, alt limit bulunuyor mu?

Sanırsam 25TL harcıyorsunuz 25TL veriyor. Markete gidip bir şeyler alacağım deneyeceğim ama muhtemelen bu şekilde olacak %90 ihtimalle. İlk harcamaya 25TL veriyor, 10TL + 15TL iki tane alışveriş yaparsan büyük ihtimalle sadece 10TL cashback verir. Limit yok anladığım kadarı ile ama tek seferde alma şartı var.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiştim, tarafıma herhangi bir limit bulunmuyor denilmişti ama emin olamadım. 1 TL bile yatirilsa 25 TL olarak yatirilacak denildi.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiştim, tarafıma herhangi bir limit bulunmuyor denilmişti ama emin olamadım. 1 TL bile yatirilsa 25 TL olarak yatirilacak denildi.

Hocam müşteri hizmetlerine pek güvenmiyorum Türkiye'de hiçbir şey düzgün değil muz cumhuriyetinde yaşadığımızdan dolayı. 1TL harcarsanız 25TL yatıracaklarını hiç zannetmiyorum eğer öyle bir şey varsa ben de yapayım. 1TL harcarsanız 1TL verme olasılıkları var haberiniz olsun. Eğer 1TL harcayınca 25TL veriyorlarsa ve oluyorsa bana da söylerseniz memnun olurum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı