Banka/Kart Papara hala markette kart satıyor mu?

Papara Black kart bana daha mantıklı geliyor. Uygulama üzerinden sipariş vermiştim. Hem limiti yüksek, hem de sıkıntısız sadece getiren kurye imza alıyor.

Ama plastik kartlar cüzdanda çabuk kırılıyor ve bükülüyor. Metal kartın 1000 TL ücreti olmazsa kendime onu da alacağım. Papara karttan çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

Papara Black kart bana daha mantıklı geliyor. Uygulama üzerinden sipariş vermiştim. Hem limiti yüksek, hem de sıkıntısız sadece getiren kurye imza alıyor.

Ama plastik kartlar cüzdanda çabuk kırılıyor ve bükülüyor. Metal kartın 1000 TL ücreti olmazsa kendime onu da alacağım. Papara karttan çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

Black Card'ın o özelliği eskide kaldı. Yeni seri Papara Card'ların hepsi artık hesap limiti yükseltmeye (sözleşmeliye geçirmeye) yarıyor.

Yalnız buna satış noktalarından alınan kartlar dahil değil. Limit yükseltmek (sözleşmeliye geçiş) için en az bir kere uygulamadan veya papara.com'dan kart almanız yeterli. Diğer X. Kartlarınızı istediğiniz yerden alabilirsiniz. Sadece en az bir kere Papara'nın kendisinden almanız yeterli.

Bedava değil miydi hocam? Ücretli mi oldu yoksa?

Papara'nın kendisinden alacağın ilk kart ücretsiz, diğer kartlar içinde 20₺ kargo ücreti alınıyor. Satış noktalarından alınan kartlarında sanırım halen iadesi yapılıyor olsa gerek ama bunda yıllık bir limit vardı. Yani yılda X adet anlaşmalı noktalardan satın aldığın karttan en fazla XX₺ kazanabilirsin gibi bir şey vardı ama bunun tam sınırını hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı