Papara Lite Card bitti mi?

SırDOGE

Yoctopat
Daha fazla  
Önceden mevcutta olan bir Lite kartım var. Sözleşmeli hesaba da geçtim. Black ile Lite bir araya toplandı diyorlar. O zaman Lite karttan çekim yapabilir hale geliyor muyum?

Önceden mevcutta olan bir Lite kartım var. Sözleşmeli hesaba da geçtim. Black ile Lite bir araya toplandı diyorlar. O zaman Lite karttan çekim yapabilir hale geliyor muyum?
Lite kartınız hangi renkse paparada adı o olarak gözükecek. Mesela lite yazan sarı bir kart varsa papara o kartı uygulamada almond diye tarayacak yani şuan black ile aynı işlevi görüyor kartın.

Ben yıllardır Lite karttan çekim yapıyorum.
1713819641427.png

Para çekemezsiniz görünüyor hocam uygulamadan sipariş etmediğiniz sürece.

Papara, verileri güncellemeyi unutmuş o zaman hocam.
Yanlış bilgim olabilir. Forumda bir arkadaş benim kartım olmadığı halde sözleşmeli hesap yazmıştı. Ama sonuç olarak lite kart artık renk ismine göre listelendiği için zaten arkadaşta kart var hesabı sözleşmeli ise çekim yapabilir. Bana kalırsa en baştan Lite/Black ayrımı saçmaydı.

Evet, Black Card ile Lite Card'lar artık Papara Card adı altında birleşti. Yeni seri kartlar hem Papara'dan hem de anlaşmalı satış noktalarından alınabiliyor ve Black'de dahil olmak üzere bu kartların hepsi artık isimsiz olarak teslim edilmekte (tasarlanabilirler hariç).

Asıl sorunuza gelecek olursam, Lite Card'da dahil olmak üzere tüm Papara Card'ları ile para çekimi yapılabilir. Burada ki tek şart, hesabın sözleşmeli olması. Hesabınız sözleşmeli ise hesabınıza tanımlı olan tüm kartlardan para çekme ve yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2176150

Para çekemezsiniz görünüyor hocam uygulamadan sipariş etmediğiniz sürece.
Papara, verileri güncellemeyi unutmuş o zaman hocam.

Hocam sizin baktığınız yer hesap limitlerinin olduğu yer. Sayfada yazdığı üzere; hesap onaylı veya onaysız ise para çekimi yapılamaz, ancak hesap sözleşmeli ise para çekimi yapılabilir. Papara'da da kartlar tanımlandığı hesabın tipine göre davranış sergiler, yani hesap onaysız ise o hesaptaki hiçbir kartla para çekimi yapılamaz ancak sözleşmeli ise hesapdaki her kartla çekim yapılabilir :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı