Papara ödeme reddedildi

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 4.0 GHZ O.C -SAPPHIRE NITRO+ RX 580-16 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bügün arkadaşımın hesabına 60 uc alacaktım fakat Papara kart numaramı girdiğinde parmak izimi okuttum, ödeme reddedildi hatası aldım. Kart numaramı her şeyi doğru girdim. Yeteri bakiyem var. Papara kullanıma açık. Bir de CVV olarak Security code girdim. Play Store'ye girdiğimde hesap kapanmış diyor.

Google hesabınızda kısıtlanma gibi bir durum var mı? Benzer bir sorun benim de başıma geldi. Sizinle aynı hatayı alıyordum. Araştırınca hesabımda kısıtlanma gibi durum olduğunu fark ettim. Kısıtlama olan hesabımda herhangi bir satın alma gerçekleştiremiyordum. Farklı Google hesabı ile almayı deneyince sorunum çözülmüştü.

Google hesabınızda kısıtlanma gibi bir durum var mı? Benzer bir sorun benim de başıma geldi. Sizinle aynı hatayı alıyordum. Araştırınca hesabımda kısıtlanma gibi durum olduğunu fark ettim. Kısıtlama olan hesabımda herhangi bir satın alma gerçekleştiremiyordum. Farklı Google hesabı ile almayı deneyince sorunum çözülmüştü.

Normal hesabım tekrar denedim 2 lira kesti ardından iade edildi.
Nereden almıştınız. Benim Papara kartımdan bir uc sitesi ortalama 4bin TL çekmişti. Allah'tan kartım kitlenmişti.

Normal PUBG Mobile içinden 2 liralık küçük bir teklifti.

Kısıtlama varsa nasıl kaldırabilirim?

Eğer deneme hakkını kullanmadıysanız YouTube Premium almayı deneyebilir misiniz? Eğer hala işlem reddedildi diyorsa kısıtlama olabilir.

Maalesef kartımda şu an 3.40 var alacağım teklif 2 lira.

İlla Premium olmak zorunda değil başka herhangi düşük fiyatlı bir şeyde deneyebilirsiniz. Ya da alternatif olarak başka kart ile almayı deneyebilirsiniz. Yine aynı hatayı veriyorsa kısıtlama gibi bir durum söz konusu olabilir.

Hocam sanal kart oluşturdum Mastercard diye geçiyor onu kaydettim kabul etti.
İlla Premium olmak zorunda değil başka herhangi düşük fiyatlı bir şeyde deneyebilirsiniz. Ya da alternatif olarak başka kart ile almayı deneyebilirsiniz. Yine aynı hatayı veriyorsa kısıtlama gibi bir durum söz konusu olabilir.

Bir de neden normal Black kartım ile yapılmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı