Papara sözleşmeli hesaba geçince kart istenmemesine rağmen kart istenmiş neden görünür?

Eğer kart sipariş edilmişse şikayetvara bunu yaz siparişin iptal edilmesini istiyorum de seni arayıp iptal edecekler ben yanlışlıkla ikinci kartı istemidiğimde akşam saatlerinde şikayetvara bunu yanlışlıkla yaptığımı ve iptal edilmesini istediğimi yazdım sabaha beni aradılar iptal etmek istiyor musun vesaire sordular evet siparişi iptal etmek istiyorum dediğimde iptal ettiler. Kontrol et eğer ki sipariş verilmişse böyle yap ama sipariş verdiğini sanmıyorum adres falan gerekli bunların hepsi rastgele olmaz.

Papara'da sozlesmeliye geçmek için kimliğimi okuttum sonra tamamlananlarda kart istedin gözüküyor ama ben kart falan istemedim. Ailemin Papara kullandigimdan haberi olmadığı için eve kart gelirse çok kötü olur. Şu an ne yapmam gerekiyor? Kart tanimladigim için mi öyle gösteriyor yoksa istediğim için mi? Yardiminiza ihtiyacım var.

Hesabına tanımlı herhangi bir Papara Card varsa orası o nedenle onaylı gibi gözüküyor olabilir, bunun dışında hesapta kart tanımlı değilse ve kartı doğrudan kendin istemediysen kart gelmez ancak emin olmak için uygulama üzerinden Papara Card kısmına girip kontrol edebilirsin.

Hesabına tanımlı herhangi bir Papara Card yoksa eğer, görüntülediğin kısımda muhtemelen hatalı bir gösterim olabilir. Bunu da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirirsen o kısımdaki hatalı gösterimi, bir sonraki güncellemede sen dahil aynı durumla karşılaşan tüm kullanıcılar için düzeltirler.

Onayliydi şu an sözleşmeliye geçmek için yaptım son adım 100TL yüklemek yüklediğim gibi sözleşmeli olunuyor mu yoksa kart gelmesi zorunlu mu?

Hesap sahibi 18 yaş ve üzerindeyse kendi adına ait bir banka hesabı üzerinden Fast, Havale/EFT yöntemlerinden biri ile Papara hesabına belirtilen miktar veya üzeri kadar bir transfer yaptığında hesap sözleşmeliye geçiş yapar.

Hesabına tanımlı herhangi bir Papara Card varsa orası o nedenle onaylı gibi gözüküyor olabilir, bunun dışında hesapta kart tanımlı değilse ve kartı doğrudan kendin istemediysen kart gelmez ancak emin olmak için uygulama üzerinden Papara Card kısmına girip kontrol edebilirsin.

Hesabına tanımlı herhangi bir Papara Card yoksa eğer, görüntülediğin kısımda muhtemelen hatalı bir gösterim olabilir. Bunu da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirirsen o kısımdaki hatalı gösterimi, bir sonraki güncellemede sen dahil aynı durumla karşılaşan tüm kullanıcılar için düzeltirler.

Hesap sahibi 18 yaş ve üzerindeyse kendi adına ait bir banka hesabı üzerinden Fast, Havale/EFT yöntemlerinden biri ile Papara hesabına belirtilen miktar veya üzeri kadar bir transfer yaptığında hesap sözleşmeliye geçiş yapar.

18 yaşından küçüğüm ama 100 TL yatırıp sözleşmeli olabilirsin yaziyir sizce yatirsam sozlesmeli olur muyum?

18 yaşından küçüğüm ama 100 TL yatırıp sözleşmeli olabilirsin yaziyir sizce yatirsam sozlesmeli olur muyum?

18 yaş altı veli iznine tâbi olan kullanıcılar yalnızca velisiyle birlikte sözleşmeliye geçiş yapabilir. Yani, sizin sözleşmeli olabilmeniz için öncelikle velinizin sözleşmeli olması ve ardından, sizin kendi hesabınızı fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz ile onaylamanız gerek.

18 yaş altı veli iznine tâbi olan kullanıcılar yalnızca velisiyle birlikte sözleşmeliye geçiş yapabilir. Yani, sizin sözleşmeli olabilmeniz için öncelikle velinizin sözleşmeli olması ve ardından, sizin kendi hesabınızı fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz ile onaylamanız gerek.
valla 18 yaş altı iken hesabım sözleşmeliydi 16 yaşından beri sözleşmeli şuanda 18 im ailede papara kullanan bile yok

Yeni konular

Geri
Yukarı