Papara'ya IBAN geliyor

reckinc

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7320u Radeon 610M 8GB DDR5 RAM 512GB NVME SSD
Başlıkta ki gibi "Papara'ya IBAN geliyor" bu bilgiyi nereden aldım:
Kaynak. Evet çoğunuz İninal ne alaka dedi tamam söylüyorum şimdi İninal 30 Eylül demiş ki (kaynağa bakın IBAN geliyor) bu da Papara'ya daha erken veya 1-2 hafta sonra geleceğini gösterir ayrıca sözleşmeli hesaplar sadece kullanabilmekte. Karışık oldu kusura bakmayın heyecanlandırdı biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynak. Evet çoğunuz ininal ne alaka dedi tamam söylüyorum şimdi ininal 30 Eylül demiş ki (kaynağa bakın IBAN geliyor) bu da Papara'ya daha erken veya 1-2 hafta sonra geleceğini gösterir ayrıca sözleşmeli hesaplar sadece kullanabilmekte. Karışık oldu kusura bakmayın heyecanlandırdı biraz.

Hiçbir şey anlamadım. Gelmesi iyi olur ama.

Kaynak. Evet çoğunuz İninal ne alaka dedi tamam söylüyorum şimdi İninal 30 Eylül demiş ki (kaynağa bakın IBAN geliyor) bu da Papara'ya daha erken veya 1-2 hafta sonra geleceğini gösterir ayrıca sözleşmeli hesaplar sadece kullanabilmekte. Karışık oldu kusura bakmayın heyecanlandırdı biraz.
Kaynakta 30 Eylül'de İninal'e IBAN geleceği ile alakalı bir cümle göremedim.

Mesajı nereden kopyaladıysanız her şey birbirine girmiş. İninal paparanın olacak sandım bir ara. IBAN gelmesi sorun olmaz, ekstra özellik olur işte.

Heyecanınız belli oluyor. :)

Kaynak verdiğiniz yerde IBAN hakkında geçen şeyler:
  • Kartınız çalınırsa bizi arayın IBAN numaranıza paranızı göndeririz.
  • İstediğin IBAN'a 7/24 para gönderebilirsin.
  • Hesabındaki parayı kendi IBAN numarana iade alabilirsin.
Kaynakta IBAN hakkında geçmeyen şeyler:
  • Papara.
  • Kişiye özel IBAN numarası.
  • 18 yaş altı bireylerin IBAN numarasına sahip olabilmesi.

Kaynakta 30 Eylül'de Ininal'e IBAN geleceği ile alakalı bir cümle göremedim.

30 Eylül'de kullanıcı sözleşmesi güncelleniyor ve sözleşmede de IBAN Fast gibi özellikler yazıyor ki de o nedenle Papara'ya da IBAN geleceğini düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
30 Eylül'de kullanıcı sözleşmesi güncelleniyor ve sözleşmede de IBAN Fast gibi özellikler yazıyor ki de o nedenle Papara'ya da IBAN geleceğini düşündüm.
Gelmesiyle alakalı bir şey göremedim. Güncellenecek sözleşmeyi de paylaşır mısın?

Sırf kelimesi geçiyor diye bu umuda kapılman asılsız olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı