Paralel park taktiği her araçta aynı mı?

Berkayy7

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, cumartesi sınava gireceğim. Kursta sürdügüm araç Clio bizim araç ise Ford b Max acaba aralarında çok fark olur mu? Paralel park ve l parkta aynı taktikler denesem ikisinde de araç girer mi? İkisi de hatchback.

Selamlar, cumartesi sınava gireceğim. Kursta sürdügüm araç Clio bizim araç ise Ford b Max acaba aralarında çok fark olur mu? Paralel park ve l parkta aynı taktikler denesem ikisinde de araç girer mi? İkisi de hatchback.

Yerinde olsam bol bol pratik yaparım başkasının taktiği ile park çok başarılabilecek bir şey değil. (10 yıllık sürücüyüm)

Aynanın konumuna göre bile değişiyor. Her araçta aynı olmasını bekleyemeyiz.

Girer ama işinizi garantiye almak açısından son dersten sonra kendi aracınızı kullanmayın. Ben sedan kasa ile pratik yapıyordum ayağım alışsın diye. Son derslerden sonra kurs aracına olan alışkanlığım kaybolmasın diye sedanı kullanmadım. Sözün özü son derslerden sonra araç değişikliği yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı