Parfümlerin muadilleri nelerdir?

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Bu parfümlere bakip begendigimi alacağım. Koku benzerligi kalıcılik yayilim vs en iyi hangi marka yapiyor?

Fahrenheit.
Diyor sauvage.
Versace eros.
212 sexy men.
Tom Ford Black orchid.
Creed aventus
Stronger with you.

Stronger with you için söyleyeyim mad muadili çok başarılı. Normali A114 intensely olanı A115 ve kalıcılığı ve yayılımı çok çok iyi. En başarılı muadil olduğunu söyleyebilirim.

En iyisini kendin seçmen gerekiyor ayrıca içlerinden bazıları ciddi fiyatlı parfümler bu yüzden doldurma alacağını varsayıyorum. Bu yüzden kalıcılık ve yayılması alacağın doldurmayıca bağlı. Koku tercihide kişisel bir olay ben içlerinden en çok Creed aventus beğeniyorum. With you da D&P başarılı 2 fıs da yanında duramıyorum diyebilirim kokudan 1 fıs yetiyor.

Tom Ford Black Orchid Bargello 298
Versace Eros Bargello 685
Creed Aventus Bargello 528

Ek olarak tavsiye edebileceğim Hugo Boss Bottled yani Bargello 585 var. Bargello harici şimdiye kadar çok bir muadil marka kullanmadım, o yüzden Bargello üzerinden öneri verebiliyorum.

En iyisini kendin seçmen gerekiyor ayrıca içlerinden bazıları ciddi fiyatlı parfümler bu yüzden doldurma alacağını varsayıyorum. Bu yüzden kalıcılık ve yayılması alacağın doldurmayıca bağlı. Koku tercihide kişisel bir olay ben içlerinden en çok Creed aventus beğeniyorum.

Hocam zaten kokulari az cok biliyorum koku secimini kendim yapacağım. Aradığım şey bu parfumleri en iyi yapan muadili bulmak o şekilde alacağım.

Tom Ford Black orchid bargello 298.
Versace eros bargello 685.
Creed aventus bargello 528.

Ek olarak tavsiye edebileceğim hugo boss bottled yani bargello 585 var. Bargello harici şimdiye kadar çok bir muadil marka kullanmadım, o yüzden bargello üzerinden öneri verebiliyorum.

Eros bargelloda cok başarılı değildi diye hatırlıyorum hocam emin misiniz iyi olduğuna bende yanlış hatırlıyor olabilirim.

Bu parfümlere bakip begendigimi alacağım. Koku benzerligi kalıcılik yayilim vs en iyi hangi marka yapiyor?

Fahrenheit.
Diyor sauvage.
Versace eros.
212 sexy men.
Tom Ford Black orchid.
Creed aventus.
Stronger with you.

Fahrenheit için en güzel bulduğum muadil Frederic Patric F-1 olması gerekiyor. Eğer fahrenheit beğeniyorsanız Loris E-085'te bakabilirsiniz. (Dior Homme İntense)

En iyisini kendin seçmen gerekiyor ayrıca içlerinden bazıları ciddi fiyatlı parfümler bu yüzden doldurma alacağını varsayıyorum. Bu yüzden kalıcılık ve yayılması alacağın doldurmayıca bağlı. Koku tercihide kişisel bir olay ben içlerinden en çok Creed aventus beğeniyorum. With you da D&P başarılı 2 fıs da yanında duramıyorum diyebilirim kokudan 1 fıs yetiyor.
DP kodu nedir hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı