Paris kapsülleri market fiyatı düşer mi?

Dr X

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar indirim geldikten sonra marketten daha ucuza kapsül alabilir miyiz? Biliyorsunuz yabancılar da bu olay var ama bizim kur farkından dolayı zaten daha ucuza alıyoruz diye biliyorum.

Mesela indirimli kapsül 4.55 TL

Market fiyatı daha düşük olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar indirim geldikten sonra marketten daha ucuza kapsül alabilir miyiz? Biliyorsunuz yabancılar da bu olay var ama bizim kur farkından dolayı zaten daha ucuza alıyoruz diye biliyorum.

Mesela indirimli kapsül 4.55 TL.

Evet genelde oyun içi satılan eşyalar pazarda daha düşük oluyor ve puan kasmak isteyen çok olursa fazla bir düşüş yaşanabilir onun dışında çok fazla düşmese de daha ucuza alınır.

Son düzenleme:

Mesela indirimli kapsül 4.55 TL

Olur. Neden? Çinliler daha iyi yatırım bulup anlık olarak satınca fiyatlar 3.80 - 4 gibi hatta dahada düşebilir bu kapsülün fiyatının artması en az 2 yıl neden? oyunda şuanda 3 tane arkaplansız sticker var Antwerp - Stockholm - Paris bu yüzden değeri azaldı toplaması uzun sürecektir.

Olur. Neden? Çinliler daha iyi yatırım bulup anlık olarak satınca fiyatlar 3.80 - 4 gibi hatta dahada düşebilir bu kapsülün fiyatının artması en az 2 yıl neden? oyunda şuanda 3 tane arkaplansız sticker var Antwerp - Stockholm - Paris bu yüzden değeri azaldı toplaması uzun sürecektir.
Bu da olabilir, eski kapsüllerin fiyatlarına bakıp kolayca anlayabilirsiniz aslında olayı. Tek olay şu bu kapsüller 0.35 cent'ten satışa çıkacak sanırım indirimde, 35 cent'e gold veya holo çıkarma şansı veriyor yani size. Bu gidip 20 cent'e falan da düşmez herhalde ki 35'ten alsanız da zaten her türlü kâra geçeceksiniz ondan çok da şey etmeye gerek yok gibi. Eğer 3 milyon tane falan almayacaksanız tabii

Bu da olabilir, eski kapsüllerin fiyatlarına bakıp kolayca anlayabilirsiniz aslında olayı. Tek olay şu bu kapsüller 0.35 cent'ten satışa çıkacak sanırım indirimde, 35 cent'e gold veya holo çıkarma şansı veriyor yani size. Bu gidip 20 cent'e falan da düşmez herhalde ki 35'ten alsanız da zaten her türlü kâra geçeceksiniz ondan çok da şey etmeye gerek yok gibi. Eğer 3 milyon tane falan almayacaksanız tabii
ben 250 tane almayı düşünüyorum 150 legends 100 tanede mücadeleciler kapsüşü :D

ben 250 tane almayı düşünüyorum 150 legends 100 tanede mücadeleciler kapsüşü :D
Hocam vallahi ben de birkaç şey toplayacağım sanırım ya, 2015 cbble paketlerimin 25k TL olduğunu görünce şok geçirdim ve uzun süreli yatırıma karar verdim. Yemişim hissesini yeminle. Tek sıkıntı antwerp ve stockholm'de olup da artık olmayacak takım stickerları aklımı çeldi. Ucuzdan zibilyon tane paris holo+kapsül mü toplasam ya da c9 antwerp falan mı yatırım yapsam karar vermedim daha. Bir de paris kapsüllerine karar vermesi de zor, birinde mouz çok iyi ama diğerleri biraz ehh... Legends'taysa genelde çok fanı olan takımlar var ama onlar da genelde aşırı patlamıyor ama fanları çok diye çok satacak belli. (bkz: navi/furia) He bir de aşırı iyi olmuşlar yani fanı olmasam bile alır takarım navi/furia vs. Son olarak da contenders da tatlı şeyler var, yani fanları az da stickerların kendisi iyi. Birinde redbull logosu falan var stickerın yani sırf meme olup bile patlayabilir fiyatı. Pain gaming bayağı kıyak duruyor vs. Neyse indirimler gelince karar vereceğiz artık hahaha

Geri
Yukarı