Passolig olmadan maça girilir mi?

Briann0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Pazar günü olan Fenerbahçe-kayserispor maçına gitmeyi düşünüyorum bir anda çıktı planlarım arasında yoktu o yüzden Passolig çıkartmadım. Sanırım başvuru yapınca 1 ay içinde evine falan geliyormuş mantığı nasıl tam bilmiyorum. Ben başvuru yapsam mantıken kart maça kadar gelemeyeceği için kartsız gidip başvurumu falan göstersem girebilir miyim? Pek bir bilgim yok detaylıca anlatırsanız sevinirim.

Evet girebilirsin ben girdim maçdan önceki gün başvurdum, başvurduğun zaman uygulamada ki QR gösterip girebiliyorsun kart olmadan da.

Girebiliyor bilginiz olmadan yazmayın.
Bir de internette şey gördüm tek seferlik 25 TL falan verip stad girişinde girebiliyormuşsun öyle bir şey de mi var?

Bir de internette şey gördüm tek seferlik 25 TL falan verip stad girişinde girebiliyormuşsun öyle bir şey de mi var?

Gerek yok hocam onlara Passo'ya başvurun ödemesini yapın kartınız size ulaşmadan biletinizi satın alıp veya hesabınıza transfer edip QR kod ile giriş yapabilirsiniz gişelerde.

Tamam ama onun için Passo hesabını aktifleştirmesi lazım.

Passo'ya başvurup ödemesi tamamlandığında Passo kendisi kartınız olmadan giriş yapabilirsiniz diyor. Maça 1 saat kala Passo çıkartıp bilet alıp uygulama ile girdim.

Teşekkürler yardımlarınız için.

Öncelikli satış için Fenerbahçe Taraftar Kart alsam nasıl olur? 18 yaş altıyım.

Son düzenleme:
Gerek yok hocam onlara Passo'ya başvurun ödemesini yapın kartınız size ulaşmadan biletinizi satın alıp veya hesabınıza transfer edip QR kod ile giriş yapabilirsiniz gişelerde.

Passo'ya başvurup ödemesi tamamlandığında Passo kendisi kartınız olmadan giriş yapabilirsiniz diyor. Maça 1 saat kala Passo çıkartıp bilet alıp uygulama ile girdim.
Ben de 1 saat kala yapmıştım onu unuttum özür dilerim.

Geri
Yukarı