Oyun Paycell kart ile oyun harcamalarınıza 200 TL'ye varan hediyeler!

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Bu konu daha önce defalarca açıldı ama yakın zamanda açılmamış sanırım, ki zaten en oynanılabilir oyun fiyatı 500 ₺'ye dayanmışken bu indirim çok işe yarayacaktır.

Detaylı bilgi​

• Kampanyaya katılmak için Turkcell'li abonelerin 2255'e diğer abonelerin ise 05327522255'e “katıl game” yazıp göndermesi ya da Paycell uygulaması fırsatlar bölümünde kampanya sayfasında yer alan hemen katıl butonuna tıklaması gerekmektedir.
  • Hediyeler, 01 Haziran – 11 Temmuz 2023 tarihleri arasında Paycell kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell kart ile Epic Games, Steam, Microsoft Store'ya da Türk Telekom Play Store'da tek seferde 500 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda kazanılacaktır. Kampanya dahilinde 500 TL ile 999 TL arası işlem yapanlar 100 TL, 1000 TL ve üzeri işlem yapanlar 200 TL hediye kazanacaktır.
  • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Turkcell ödeme ve elektronik para hizmetleri a. Ş. Kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1687349130867.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Paycell çok zorlaştı. MB kanunlarından dolayı kimlik ile şubelerden onay istiyor. Şubeye gidiyoruz bilen yok maalesef. NAYS ile %20 iade oluyor zaten. Durumları göz önüne alındığında NAYS daha mantıklı geliyor.
nays hakkında daha fazla bilgi alabileceğim bir metin varmı elinizde nays edinmek istiyorum çünkü

nays hakkında daha fazla bilgi alabileceğim bir metin varmı elinizde nays edinmek istiyorum çünkü

Nays İş Bankasının çıkardığı bir dijital uygulama. İçinde sanal kartın var. Onunla alışveriş yapıyorsun. Attığım linkten kampanyalar bölümünden bakabilirsin. Neredeyse bütün kredi kartlarından bile daha fazla geri ödeme yapıyor. Kart ücreti yok. Herhangi bir ücreti yok. Kartını kaydedip ücretsiz yükleme yapıyorsun. İlk üye olanlara özel 100 TL verdiği vs. kampanya olması lazım. İş bankasının sitesinden araştırıp üye olmanı öneririm.

Nays hakkında daha fazla bilgi alabileceğim bir metin var mı elinizde? Nays edinmek istiyorum çünkü.
İş Bankasına bağlı bir sanal kart. Fiziksel kartı yok. Çok fazla cashback imkanı var. Steam, Trendyol, Epic Games, Spotify vs.
Davet et 20 TL kazan, 350 TL harca ya da 50 TL yatır ve kazı kazan yap gibi şeyler de var. (Önceden 1 TL yatırdığında bile kazı kazan hakkı elde edebiliyordun, sonra bunu 50 TL yaptılar. Şimdi de 350. )Kazı Kazan' da max 50 TL, min 1 TL çıkarabiliyorsun. Ben 2 kere yaptım, birinde 5, birinde 1 TL çıktı. Nasıl 200 TL'ye Prime alacağına gelirsek; hesap açıyorsun ve Steam harcamanı Nays ile yapıyorsun. 3 gün içerisinde %20 cashback hesabına yatıyor. Yatmazsa müşteri hizmetlerine bağlanıp canlı sohbetten yardim istiyorsun. Spotify Premium aldığımda 2 gün içerisinde geldi. Epic Games' ten yaptığım 50 TL' lik harcama da 3-4 gün içerisinde geldi. Steam' den 3 harcama yaptım. 2' si 10 1 tanesi 50 TL' lik toplam 70 TL kadar. Onlar da o civarlarda yattı fakat 50 TL' lik harcamamın cashbacki hâlâ yatmadı. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturdum. Mailime "Hediye paranız zaten yatmış" diye bir mesaj geldi fakat yatmamıştı. Ben de bir daha uğraşmadım. 2 ay falan geçti üzerinden. Harcamam Steam Purchase olarak gözüküyordu. Nedense yaptığın harcama Steamgames.com olarak gözükmediği zaman cashback konusunda sıkıntı çıkıyor. Deprem olduktan 4 gün sonra yapmıştım 50 TL' lik harcamayı. Belki ondan dolayı sıkıntı çıkmış olabilir.
Burada tüm cashbackleri yazdım ama sonradan eklenilen veya çıkartılanlar olduğu için buradan, buradan ya da Nays uygulamasından tüm cashbacklere ulaşabilirsin.
Nays kart kullanılır mı? Bu konuda da bilgi verilmiş.

@Tearz Nays şu an %20 indirim veriyor fakat 100 ₺ ile sınırlıdır, zaten ben de Nays ile alıyorum. Ama 500-999 ₺ arası satın alımlarda bu aynı şeye denk geliyor. 1.000 ₺ ve üzeri satın alımda Paycell daha mantıklı.

Bir de bunu sık sık değiştiriyorlar sanırım ki Pazar günü Call of Duty aldığımda %10'du indirim :(

@Tearz Nays şu an %20 indirim veriyor fakat 100 ₺ ile sınırlıdır, zaten ben de Nays ile alıyorum. Ama 500-999 ₺ arası satın alımlarda bu aynı şeye denk geliyor. 1.000 ₺ ve üzeri satın alımda Paycell daha mantıklı.

Bir de bunu sık sık değiştiriyorlar sanırım ki Pazar günü Call of Duty aldığımda %10'du indirim :(
Aslında aynı hesaba geliyor. 1000 TL'nin %20 si yine 200 TL. Birden fazla NAYS'ı olmayanlar için güzel fırsat.

Geri
Yukarı