Rehber Payday 2 33 saniyede 100 bin dolar ve hızlı Level kasma

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Merhabalar, bu konuda size yardımcı olabileceğini düşündüğüm detaylı bir rehber hazırladım. Aradığınız bilgiyi bulmanız umudu ile... Bu rehberde size Payday 2'de en hızlı nasıl para ve Level kasabileceğileceğinizi göstereceğim. Bazılarınız biliyor olabilir. Ben oyuna yeni başlamış, parası azalmış ya da bilmeyen arkadaşlar için anlatıyorum.
Para ve Level kasacağımız harita: Ukrainian job.
Oyuna başlamadan önce yapmamız gerekenler:
1) ılk olarak ekipmanlardan "trip mine" adlı patlayıcıyı alacağız.

PAYDAY 2 trip mine 1. bölüm.jpg

PAYDAY 2 trip mine 2.bölüm.jpg

Bu patlayıcıyı almamızın sebebi normalde kasaları açmak için 120 saniye ya da daha fazla beklememiz gerekir. Bu trip mine sayesinde patlayıcıyı kasanın üstüne yapıştırıyoruz ve 3-4 saniye sonra kasa patlıyor ve daha hızlı soygun yapmamızı sağlıyor.
2) Bunu almamız için önceden birkaç kez soygun yapmamız ve beceri puanı biriktirmemiz gerek. Almak için "skills" e giriyoruz.

PAYDAY 2 skills 1. bölüm.jpg

Orada "Ghost" kategorisine geliyoruz ve aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi benim ok ile gösterdiklerimi sizde seçin. Eğer seçemezseniz beceri puanınız yetersiz kalıyordur. Beceri puanı: Oyuncu itibar seviyesi kazandığında karşılığında 1 beceri puanı gelir. Eğer seviyeler 10 veya 20 gibi seviyelerse 3 beceri puanı elde edersiniz. Beceri puanını soygun yaparak kazanabilirsiniz.

PAYDAY 2 skills 2 .bölüm hızlı koşma.jpg

Ve bunları da aldıktan sonra Ukrainian job haritasında aşağıdaki fotoğrafta ok ile gösterdiklerimi seçiyoruz.

bandicam 2020-12-20 10-33-50-600.jpg

Oyuna giriyoruz ve bu haritada 2 tane kasa var ve bu görevi yaparken eğer 50 saniyeyi geçerse araba sizi bırakıp gider. Bu yüzden hızlı koşmak için aldığımız skiller ve hızlı kasa patlatmak için aldığımız trip mine devreye giriyor. İlk önce 1. kasanın yanına gidip F'ye basılı tutarak trip mineyi yapıştırıyorsunuz. 3-4 saniye içinde patlayacaktır. O sırada hemen 2. kasanın yanına gidip F'ye basılı tutarak trip mine yapıştırıyoruz. 2 kasada açılayacak, kasaların içindekileri alıyoruz ve 2 kasadan birinde taç çıkacak. O tacı alıp hemen arabaya koşuyoruz. Ve soygun bitiyor. Very hard mod da oynadığımız için daha çok para kazanıyoruz. Ben tek soygunda 100 bin dolar kasmıştım ve sadece bu haritada bunları yaparak 50 Level kastım. Bu haritada oynayarak kısa sürede kastığım para ve Level:

PAYDAY 2 toplam para.jpg

Haritada yapamadığınız ya da kasayı bulamazsanız size video bırakıyorum. Rehberde başlığa 33 saniyede yazmamım sebebi, videoda da 33 saniyede 100 bin dolar kastığım gözüküyor. Videodan bakarakta yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimle Payday 2 oynamak isterseniz beni Steam'dan arkadaş ekleyebilirsiniz: Steam Community :: DANDİK PAKETTEN ÇIKAN MESSİ

Okuduğunuz için teşekkürler. Biraz acemi olabilirim. İlk kez rehber konusu açtım. Yapamadığınız ya da anlamadığınız bir şey olursa yazabilirsiniz, cevaplayacağım. Teşekkürler.

Overdrill'den daha mı kârlı?

Ben çoğu haritayı oynadım ama overdrill haritasını hiç oynamadım. Ben en hızlı ve rahat nasıl kasacağınızı gösterdim. Bana göre 33 saniyede bu kadar hızlı yapılan soygun haritası yoktur. Tabi varsada özür dilerim.
Bence parasından çok oyunu eğlence ve zevk için oynamak en doğrusu. Gene de sırf para için oynayanlara güzel rehber.

Parası azalmış ya da istediği silah çok pahalı olanlar yararlanabilir. Ama doğru sizde haklısınız.

Ben en hızlı ve rahat nasıl kasacağınızı gösterdim.
İşte ben de bu lafın doğruluğunu sorguluyorum. En hızlı budur, eyvallah. Overdrill uzun sürüyor ama çok fazla para geliyor.
Haritası da First World Bank. Oynamışsınızdır. Oyun içerisindeki gizli şeyleri fark edip bulmacayı çözünce nasıl yapılacağına ulaşılabilen bir sorgun türü diyebiliriz. İnternette bulabilirsiniz nasıl yapıldığını.

Geri
Yukarı