PayPal Kartın Türkiye'de Kapatılması

Sayın Müşterimiz, PayPal Nakit Kart Programının durdurulmasına karar verilmiştir. PayPal Nakit Kartı satın alırken ödediğiniz 5 TL kart ücretiniz, 01/06/2016'da kartınıza iade edilecektir. Kartınızdaki bakiyenizi 31/07/2016 tarihine kadar alışverişlerinizde kullanabilir veya yıllık nakit çekim limitiniz dahilinde TEB ATM'lerinden nakit olarak çekebilirsiniz. PayPal Nakit Kart'a yüklemeler 01/05/2016'da sona erecektir. Bilgi paypal-nakit.com. Mersis: 0876004342000105

Bana kalırsa Türkiye'de kullanıma kapatılması biraz zor, çok fazla kişi kredi kartı kullanmak yerine Paypal nakiti kullanmayı tercih ediyor. Büyük ihtimalle el değiştirir, TEB yerine başka bir bankayla anlaşılır.

Mesaj bana da geldi. Gönlünüzü rahat tutun İninal sürekli güncelleniyor. Zaten benim paypal kartın arkasında ininal logosu vardı. Yakında paypal de ki bütün özellikleri getirirler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı