PC Bluetooth Wireless Controller sürücüsü kaldırılamıyor

iTiqReGo

Picopat
Daha fazla  
PC Bluetooth Wireless Controller cihazını kaldırmaya çalışıyorum çünkü bağlanmıyor ama cihazı kaldıra basınca kaldırma başarısız oldu hatasını veriyor. Çözümünü bilen var mı?

Aygıt yöneticisinden kaldırmayı denedin mi ?
Evet denedim fakat orada bağlanmayan kumanda çıkmıyor. Sadece bağlamış olduğum diğer kumandalar çıkıyor.
1711032644549.png

Dosya Ekleri

• 1711032633746.png
    1711032633746.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 6
Evet denedim fakat orada bağlanmayan kumanda çıkmıyor. Sadece bağlamış olduğum diğer kumandalar çıkıyor.
Eki Görüntüle 2146616
Aygıt yöneticisinde “Görünüm” kısmından “Gizli aygıtları göster” seçeneğini işaretleyip tekrar aygıtını bulup kaldırmaya çalışın daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Olmazsa kayıt defteri üzerinden kaldırmayı deneriz.

Aygıt yöneticisinde “Görünüm” kısmından “Gizli aygıtları göster” seçeneğini işaretleyip tekrar aygıtını bulup kaldırmaya çalışın daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Olmazsa kayıt defteri üzerinden kaldırmayı deneriz.

"Gizli aygıtları göster" tıkladım sonra çıktı ve kaldırdım ama "Bluetooth ve diğer cihazlar" girince hala iki tane Wireless Controller duruyor. Neden iki tane olduklarını da anlamış değilim. Bir de Bluetooth benim PC de yok ben flashback aldım Bluetooth için.

1711034230923.png

DualShock 4 mü kullanıyorsunuz. DS4’ü bilgisayara kablo ile de bağlasan wireless controller olarak gözüküyor. Şu anda DS4 cihaza bağlı mı, bağlıysa çıkarıp bakar mısın? Gerçi neden 2 tane gözüküyor ben de anlamadım.

DualShock 4 mü kullanıyorsunuz. DS4’ü bilgisayara kablo ile de bağlasan wireless controller olarak gözüküyor. Şu anda DS4 cihaza bağlı mı, bağlıysa çıkarıp bakar mısın? Gerçi neden 2 tane gözüküyor ben de anlamadım.
Evet DS4 kullanıyorum. Kablo ile bağlanıyor fakat bluetooth çalışmıyor.

2 tane olmasının sebebini buldum. Diğeri benim başka DS4 müş.

Evet DS4 kullanıyorum. Kablo ile bağlanıyor fakat bluetooth çalışmıyor.

2 tane olmasının sebebini buldum. Diğeri benim başka DS4 müş.
Aslında aygıt yöneticisinden kaldırıp yeniden başlattıktan sonra Bluetooth cihazları kısmında gözükmemesi lazım. Bluetooth sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin istersenesiz.Bir de aygıtlar ve yazıcılardan silmeyi deneyin. Ayrıca aygıt yöneticisinden “İnsan Arabirim Aygıtları” altındaki “Bluetooth HID Aygıtı”‘nı kaldırmayı deneyin. Olmazsa regedit kısmından cihazlar silinebiliyor olması lazım onu deneriz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı