PC donuyor

fasalisso

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda ara ara ani donma sorunu başladı, yeni sayılır alalı 1 ya da 2 ay oldu.
Sorun neden kaynaklı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ustam o konuda bilgim yok ama fikrimce yapmayın. Işığı sönmüyorsa kapanmamıştır illaki bir süre kapanır.

Ana konuya dönecek olursak virüs taraması yapabilirsiniz. Dedigim gibi disk, sıcaklık oranı vesaire gibi nedenler buna neden olabilir? BIOS'un güncel olmaması, Windows'un guncel olmaması gibi. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum daha emin olmak için durumunuzu herhangi bir servise, tamirciye de belirtebilirsiniz.

Yok ışığı ne kadar beklesekte kapanmıyor anakartın bir özelliği anlaşılan, olmadı mecbur açık bırakacağım artık. Eve geçtiğimde o bahsettiğiniz değerlerin fotoğrafını çekip atarım.

Yok ışığı ne kadar beklesekte kapanmıyor anakartın bir özelliği anlaşılan, olmadı mecbur açık bırakacağım artık. Eve geçtiğimde o bahsettiğiniz değerlerin fotoğrafını çekip atarım.

20240504_144858.jpg

20240504_144655.jpg

Oyun dışında sorun gözükmüyor gibi oyun açıkken alta alıp internete videolara bakıyorken fare arasıra 0sn aralıklarla donduğuda oluyor. Cızırtılı takıla takıla gidiyordu, bu arada üstteki Armoury Crate uygulaması yani doğru değerleri veriyor mu bilmiyorum. Bu donma olayı neden başladı anlamıyorum.

20240504_144858.jpg

20240504_144655.jpg

Oyun dışında sorun gözükmüyor gibi oyun açıkken alta alıp internete videolara bakıyorken fare arasıra 0sn aralıklarla donduğuda oluyor. Cızırtılı takıla takıla gidiyordu, bu arada üstteki Armoury Crate uygulaması yani doğru değerleri veriyor mu bilmiyorum. Bu donma olayı neden başladı anlamıyorum.

Videoda attırmıyor sayfa, nasıl gösterebilirim başka bilmiyorum.

20240504_144858.jpg

20240504_144655.jpg

Videoda attırmıyor sayfa, nasıl gösterebilirim başka bilmiyorum.

Bir de bazılarında 2 çizgili böyle işaretler var. Bunlarla bir ilgisi var mı?

20240504_151326.jpg

Bilen kimse yok mu 7Days'e giriyorum oyunda donmalar başlıyor alta alıp YouTube veya başka şeylerede bakarken fare takıla takıla gidiyor.

Konuya çözüm getirecek yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı