PC için gamepad önerisi

8 Bitdo ultimate burada daha ucuz.
Aliexpress'de ise ultimate C daha ucuza mevcut

2800TL bandında bütçeniz varsa Gulikit KK3 Max en tavsiye edeceğimdir. Onun dışında 8 bitdo'nun bu 2 modelide kalitelidir tercih edilebilir.

Amazon'dan Xbox 9. nesil'e bakabilirsin. PC için en uyumlu oyun kollarından birisi.
Şu dönem Xbox 9. nesil alınmaz.

xBox 9. Nesil alabilirsen onu al titreşimli geribildirimleri ve tetik hissiyatı aşırı iyi.
Ama ona bütçen yetmiyorsa attığın 8BitDo Ultimate veya Bluetooth olanını alabilirsin (tuş dizilimi farklı).
Ben Ultimate-C sipariş verdim 15 Nisan'da AliExpress ile şu an Türkiye'ye vardı.

En uyumlu Xbox gamepadleri çünkü zaten microsoft yapımı bir marka. Dualsense 5 kullanıyorum ben oda güzel ama oyunlar genelde Xbox programlı olduğu için geri kalıyor tuş olarak.

8 BitDo Ultimate burada daha ucuz.
AliExpress'de ise Ultimate C daha ucuza mevcut.

2800TL bandında bütçeniz varsa gulikit KK3 Max en tavsiye edeceğimdir. Onun dışında 8 BitDo'nun bu 2 modelide kalitelidir tercih edilebilir.

Şu dönem Xbox 9. nesil alınmaz.

Neden alınmaz hocam? Kendimde kullanıyorum çok memnunum.

xBox 9. Nesil alabilirsen onu al titreşimli geribildirimleri ve tetik hissiyatı aşırı iyi.
Ama ona bütçen yetmiyorsa attığın 8BitDo Ultimate veya Bluetooth olanını alabilirsin (tuş dizilimi farklı).
Ben Ultimate-C sipariş verdim 15 Nisan'da AliExpress ile şu an Türkiye'ye vardı.
Nasıl memnun musun? 8birdo Pro 2 beyaz renkli olanını almama gerek var mı?

Geri
Yukarı