PC için gamepad önerisi

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir gamepad arıyorum. İstediğim gamepad 8BitDo ürünü bu, Amazon.com.tr ve bu, Amazon.com.tr. Kaliteli mi emin değilim. İyi ürünse hangisini almalıyım? Alacaksam en uygun satış için güvenilir site hangisidir?

8BitDo daha 20-30dk önce elime ulaştı fiyatına göre çok iyi uzun sürede ne olur bilemiyorum.
Ben buradan aldım.

8BitDo daha 20-30dk önce elime ulaştı fiyatına göre çok iyi uzun sürede ne olur bilemiyorum.
Ben buradan aldım.
Kapınıza toplamda kaç TL ye geldi hocam ? 750 TL ye replika DS4 alacaktım ama kararsız kaldım. Aliexpress de çakma ve garantisiz olabilir mi ?

Kapınıza toplamda kaç TL'ye geldi hocam? 750 TL'ye replika DS4 alacaktım ama kararsız kaldım. AliExpress de çakma ve garantisiz olabilir mi?

Öderken ne ödüyorsanız o fazlası yok ben 1210TL ödemiştim şu an 1323TL çakma konusunu tam bilmiyorum incelemelerde gördüklerimle aynı geldi 9 günde elime ulaştı hafif hasarlıydı sorun etmedim merak ederseniz fotoğraf bıraktım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240420_112507.jpg
    IMG_20240420_112507.jpg
    172,7 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20240420_112214.jpg
    IMG_20240420_112214.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 42
Öderken ne ödüyorsanız o fazlası yok ben 1210TL ödemiştim şu an 1323TL çakma konusunu tam bilmiyorum incelemelerde gördüklerimle aynı geldi 9 günde elime ulaştı hafif hasarlıydı sorun etmedim merak ederseniz fotoğraf bıraktım.
Hocam fiyatından ötürü çakma olabilir, sizce çakma mı ? garanti belgesi var mı ?

Siz memnun kaldınız mı hocam, hissiyatı nasıl ?

Son düzenleme:
Ne kadar süre içinde elinize ulaştı?

9 gün yazmıştım aslında.

Hocam fiyatından ötürü çakma olabilir, sizce çakma mı? Garanti belgesi var mı?

Siz memnun kaldınız mı hocam, hissiyatı nasıl?

Fiyatı kendi sitesinde şu an 16 dolar indirimsiz 20 dolar bence fiyat olarak sorun yok ben şuanlık baya memnunum uzun sürede ne olur bilemem.

Yok hocam 8 bitdo Ultimate C bende de var. Fiyatı normal. Fiyatına göre de çok kaliteli gamepad. Zaten 8bitdo'nun gamepadlerinin çakması yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı