PC için Xbox gamepad tavsiyesi

HakimBey

Hectopat
Daha fazla  
İçinden adaptör falan çıkmıyor. Pcnizde Bluetooth yoksa yanında şunu almanızı öneririm.

Zatem sahibim ama wireless diyor ürüne.İçinden adaptör çikiyor diye biliyorum.

İçinden adaptör falan çıkmıyor. Pcnizde Bluetooth yoksa yanında şunu almanızı öneririm.

Pardon sanırsam alttaki seçeneklerin bazıları wireless bazıları bluetoth

Bunu almayı düşündüm. İçinden Wireless bir adaptör çıkıyor sanırsam. Tavsiye eder misiniz?

Bunu kullanıyorum gayet memnumun Wireless modeli de var sanırım ne kadar bilmiyorum ama.

Zatem sahibim ama Wireless diyor ürüne. İçinden adaptör çikiyor diye biliyorum.

Hocam Wireless kablosuz demek. İçinden adaptör çıkıyor demek değil.

Hocam siz kabloyla mi bağlıyorsunuz Bluetooth'la mı? Kabloyla bağlama şansım var mı?

Kabloyla bağlıyorum. Attığım kablolu ancak kablosuz versiyonu da var isterseniz.

Zatem sahibim ama Wireless diyor ürüne. İçinden adaptör çikiyor diye biliyorum.

Pardon sanırsam alttaki seçeneklerin bazıları Wireless bazıları Bluetooth.

Wireless ile Bluetooth aynı şey. Xbox gamepadinizi bilgisayarınıza bağlamak istiyorsanız ve bilgisayarınızda Bluetooth özelliği yoksa harici bir Bluetooth adaptör almanız gerekir. Attığım USB dongle bu işe yarıyor. Ama eğer kablo ile bağlayacaksanız harici bir şey almanıza gerek yok. Ayrıca Xbox gamepadler pille çalışır alırken bunu göz önünde tutunuz.

Wireless ile Bluetooth aynı şey. Xbox gamepadinizi bilgisayarınıza bağlamak istiyorsanız ve bilgisayarınızda Bluetooth özelliği yoksa harici bir Bluetooth adaptör almanız gerekir. Attığım USB dongle bu işe yarıyor. Ama eğer kablo ile bağlayacaksanız harici bir şey almanıza gerek yok. Ayrıca Xbox gamepadler pille çalışır alırken bunu göz önünde tutunuz.
Yanlışınız var,aynı şey denemez.Wirelessds gecikme çok daha az oluyor veya müzik dinliyorsanız ses kalitesi çok daha iyi oluyor.

İyide Xbox'ın PC için Wireless bağlantı sunan modeli yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı