PC kapalıyken gelen FSP Hyper Pro 550W PSU'dan cızırtı sesi geliyor

La sante

Attopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: İntel i5 12400f
ekran kartı: XFX RX 6600
ram: Apacer Panther 2x8 3200mhz
ssd: Kioxia exeria 500gb m2ssd
anakart: Asus b760m-k d4
psu: Fsp 550w hyper pro 80 plus
kasa: Msı mag forge m100r
FSP Hyper Pro 550W PSU var ve PC kapalıyken güç kablosunun baglantı noktasından cızırtı sesi gelmekte, bu sesin gelmemesi gerek. pazartesi günü FSP Türkiye firmasına garantiye yollayacagım, ürünü bayramdan önce gaminggen.tr üzerinden aldım, sizce garanti bununla ilgilenir mi?

İlgilenir, BIOS'da ErP açık mı?

Hala PSU'dan ses gelmeye devam ediyor.kontrol ettim

Peki garantiden sıfır ürün gönderme ihtimalleri var mı sonuçta kullanıcı hatası değil.

Yani, ErP açıkmı kapalı mı?

Kapalı yani disabled da klavye ile mouse işikları yanıyordu bende enabled moda aldım şu an yanmıyor ancak hala ses var.

Anladım, nedense FSP PSU'larda bu ses sorunu sık oluyor, onarım veya değişim yapıp sorunuzu çözerler diye düşünüyorum.

Gaming Gen TR ürünü kutusuz gönderdi aradığımda ise FSP'nin bu modellerinin kutusuz gönderildiğini söyledi bu garantide soruna yol açar mı bir de FSP ile görüşmemi isteyen Gaming Gen TR. Yani onlarla iletişime geçmemi istediler.

Gaming Gen TR ürünü kutusuz gönderdi aradığımda ise FSP'nin bu modellerinin kutusuz gönderildiğini söyledi bu garantide soruna yol açar mı bir de FSP ile görüşmemi isteyen Gaming Gen TR. Yani onlarla iletişime geçmemi istediler.

Evet kutusuz PSU oluyor, sorun olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı