Çözüldü PC sadece güvenli modda çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

retrodogukan

Hectopat
Yer
Menteşe
Windows 7'den 10'a geçince bilgisayar yüklenme ekranı tamamlanınca donuyordu. Hiçbir türlü devam etmiyordu. Güvenli moda girince çalışıyor, oradan ekran kartını Aygıt Yöneticisi'nden silip yeniden başlatıp duruyorum. Ama dünden beri çözüm olmadı. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam indiriyorum şimdi.
@tirabzonun_kaymagi Sorun düzeldi şu an donma yok azıcık bir takılayım.
Aşağıda verdiğim linkten çıkan sürücülerden 15.7.1 Windows 10 64 bit olanını indirin. Sonra DDU ile sadece AMD sürücüsünü kaldırıp Catalyst sürücüsünü kurun.

Teşekkürler sanırım kökten çözüldü, orada burada şunu çıkart dediklerini yapmama gerek kalmadı.
@tirabzonun_kaymagi kanka 2 gün önce benzer sorun yaşadım. Bilgisayarı 15 dk falan AFK bırakınca donmuştu. Açıp kapadım yüklenme yerinde yine dondu, açıp kapadım ve güvenli moda girdim. DDU ile Driver'i silip yükledim güzel vakit geçirdim ama yemek yemem gerekti ve yine AFK bırakınca dondu. Belki 2-3 defa silip yükledim Driver'i. Var mı bilgin?
Hâlâ daha aynı sorunu yaşıyorum AFK bırakmam gerekince donuyor.

Son düzenleme:
Sorunum Driver'i silince normal açınca Driver'i yükleyip kapatıp açınca donmadan durabilmem fakat AFK bırakınca donuyor. Güvenli mod donmadığı için Driver'i silip yeniden yüklüyorum. Döngü olarak gidiyor böyle.
Bu cümleden bir şey anlamadım.
Bilgisayarın hala "her zaman güvenli modda başlaması" sorununu yaşıyor musunuz?

Bu cümleden bir şey anlamadım.
Bilgisayarın hala "her zaman güvenli modda başlaması" sorununu yaşıyor musunuz?

Hayır, eski mesajları görmemezlikten gelir misin? Tek dediğim aynı sorunu farklı şekilde yaşıyorum. Bilgisayarı boş bırakırken donuyor (normal mod). Güvenli moda *geçip* ekran kartı Driver'ını silip (güvenli mod), ardından Driver'i normal mod da yükleyince sorun ortadan kalkıyor fakat normal modda AFK bırakınca yine donuyor. Güvenli modda sınırsız afk kalsın donmuyor ekran. Hep aynı şeyi uygulayıp karta zarar vermek istemiyorum.
Bu konuyu açtığımda tek PC açılırken donuyordu zaten hâlâ var Driver'i silip yüklemeyince , ama çözsem bile bilgisayarda AFK kalınca donuyor.

Son düzenleme:
5 sayfa mesajı okudum merak etmeyin.

CMD'yi açıp "msconfig" yazdıktan sonra çıkan menüdeki "önyükleme" sekmesinin ekran ekran görüntüsünü atar mısınız?
1598776161527.png

Bu şekilde görünmesi gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı