Çözüm PC USB flash belleği görmesine rağmen içeriğini okumuyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

edgecrise

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 64 GB Kingston 3.1 flash belleğim var. Daha önceden flashımı bilgisayara takıp birkaç defa kullanmama rağmen en son takıtığımda bilgisayar flash belleğimi gördüğü halde açmadı/okumadı. Öyle ki bilgisayar; taktığım flash belleğin markasına kadar bilgisayar yönetimi kısmında gösteriyordu ama açmıyordu, bilgisayarım kısmına girince flash bellek gözükmüyordu.

Ben de bu sorun üzerine uğraştım ve çözüm buldum bunu da burada konu açarak aynı sorunu yaşayabilecekler için çözüm yazmak istedim.

Çözüm: Bilgisayar sağ tık>Yönet>depolama>disk yönetimi yaptıktan sonra diskler arasında flash belleği buluyoruz.ben sağlam olması için önce flash belleği NFTS formatında biçimlendirdim daha sonra flash belleğin üstüne gelip >sağ tık>sürücü harfi ve yolu değiştir seçeneğini seçip ordan sürücü harfini değiştiriyoruz. Flash belleği çıkar tak yaptıktan sonra artık depolama olarak erişebiliyoruz.

Benim sorunum bu şekilde çözüme kavuştu. Umarım birilerinin işine yarar bir şekilde. Fazka kelime kalabalığı yapmış olabilirim, kusuruma bakmayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu sorundan muzdariptim disk yöneticisinden aynı sürücü harfini kullandıklarını gördüm görünmeyenin harfini değiştirdim sorun saniyesinde çözüldü tenks bro

Yeni konular

Geri
Yukarı