PC W10 Güncellemelerini iptal ediyor

bedravas

Hectopat
Arkadaşlar ben ortalama bir bucuk yıldır Windows10 güncellemelerini yapamıyorum. Bir şekilde bilgisayar iptal ediyor ve servise de 3 defa gönderdim. Onlar da yapamadı. Servis bana M.2 SSD alıp takmamı ve Windows'u M.2 SSD'nin icine taşımamı söyledi. Sımdi M.2 SSD icine tasır isem güncellemeleri yapar mı? İkinci sorum da benim harddisk 1 TB aldıgım SSD ucuz hi level marka 128 GB bir M.2 SSD. Şimdi ben M.2 SSD icine sadece Windows kurmak istiyorum. Diger oyunlar falan harddiskte kalsa da olur. Bunu yapmam mümkün mü ya da bazı oyunlar SSD icinde bazıları harddiskte olabilecek sekilde kullana biliyor muyum?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-11-21-00-49-11.png
    Screenshot_2019-11-21-00-49-11.png
    66 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2019-11-21-00-48-32.png
    Screenshot_2019-11-21-00-48-32.png
    28 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben ortalama bir bucuk yıldır Windows10 güncellemelerini yapamıyorum. Bir şekilde bilgisayar iptal ediyor ve servise de 3 defa gönderdim. Onlar da yapamadı. Servis bana M.2 SSD alıp takmamı ve Windows'u M.2 SSD'nin icine taşımamı söyledi. Sımdi M.2 SSD icine tasır isem güncellemeleri yapar mı? İkinci sorum da benim harddisk 1 TB aldıgım SSD ucuz hi level marka 128 GB bir M.2 SSD. Şimdi ben M.2 SSD icine sadece Windows kurmak istiyorum. Diger oyunlar falan harddiskte kalsa da olur. Bunu yapmam mümkün mü ya da bazı oyunlar SSD icinde bazıları harddiskte olabilecek sekilde kullana biliyor muyum?
Kardeş ssd'yi takıyorsun ve windows 10 home(1909) kuruyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı