PC'de hangi gamepad kullanılmalı?

PS5 DualSense oyun konsolları BlueTooth üzerinden PS cihazları dışında başka cihazlara bağlanabilme özelliğine sahiptir. Yani ben olsam PS5 DualSense tercih ederim.

PS kolları PC ile çalışabiliyor. Hangi PS kolunu diyorsunuz? Orijinal olsa Xbox 360 kontrolcü tercih ederdim ama satılanlar hep replika oluyor.

İnternette satılanlardan bahsediyorsun değil mi? Yoksa dışarıda bşr mağazadan alsak replika çıkmaz sanırsam... Ben de bir ara almayı düşünüyorum. Logitech F710 kullanıyorum bazı oyunlarda da sıkıntı yaşatıyor. Mesela The Crew motorfest oynarken, ufak yönlendirdiğim araba birdenbire aşırı sağa gidiyor ya da aşırı sola gidiyor.

PS kolları PC ile çalışabiliyor. Hangi PS kolunu diyorsunuz? Orijinal olsa Xbox 360 kontrolcü tercih ederdim ama satılanlar hep replika oluyor.
Replika olanları 350 tl

İnternette satılanlardan bahsediyorsun değil mi? Yoksa dışarıda bşr mağazadan alsak replika çıkmaz sanırsam... Ben de bir ara almayı düşünüyorum. Logitech F710 kullanıyorum bazı oyunlarda da sıkıntı yaşatıyor. Mesela The Crew motorfest oynarken, ufak yönlendirdiğim araba birdenbire aşırı sağa gidiyor ya da aşırı sola gidiyor.
Xbox 360 kollarini öneririm repklikaları 350 civarı

PS5 kolu kullanıyorum Steam'de desteklenmiyor o yüzden Xbox kolu gibi görüyor onun haricinde mikrofonu bile çalışıyor.
Degermi 3 k vermeye peki ps 5 teki gi i etki tepki vermiyorsa?

Yeni konular

Geri
Yukarı