PDF'nin tüm içeriğini Word belgesine çevirmek

Arkadaşlar PDF'imin içerisindeki sorular yazılarak değil de fotoğraflanarak eklenmiş. Bu fotoğrafları elle yazmadan nasıl Word'e çevirebilirim?

Ekran görüntüsü 2024-01-11 190145.png

PDF dosyanızı bu tür siteler yardımıyla Word dosyasına çevirebilirsiniz. Ardından resmi kopyalarsınız veya kopyalamadan işlem yaparsınız, size kalmış.

PDF'nin içerisindeki fotoğrafı elle yazılmış gibi çevirmekten bahsettim hocam PDF'i çevirmeyi değil.

Yapay zekalarda denesene şansını bir, spesifik olarak isim yok aklımda ama işe yarar belki. Ben de 4 yıl üniversite hayatımda baya bir elle yazmıştım söve söve.

@magicspears Hocam bence işini görmez. Arkadaşın istediği çok basit bir işlem gibi gözüküyor ama bende bu tarz bir uygulama arayıp bulamadım. Fotoğrafı yazıya çeviriyor uygulamalar ama dümdüz boşluksuz yeni satır oluşturmadan yapıyor ve her şeyi çorba ediyor. Bazı karakterleri algılamıyor falan. Ücretsiz şekilde böyle bir işlemi bulması neredeyse imkansız.

@magicspears Hocam bence işini görmez. Arkadaşın istediği çok basit bir işlem gibi gözüküyor ama bende bu tarz bir uygulama arayıp bulamadım. Fotoğrafı yazıya çeviriyor uygulamalar ama dümdüz boşluksuz yeni satır oluşturmadan yapıyor ve her şeyi çorba ediyor. Bazı karakterleri algılamıyor falan. Ücretsiz şekilde böyle bir işlemi bulması neredeyse imkansız.
%100 olmasa bile rahatlıkla da işini görür. Yeterli araştırma yapmadan dandik sitelerde dediğiniz gibi oluyor. Biraz araştırılırsa daha iyi sonuç veren siteler mevcut.

Geri
Yukarı