Pedi ezilmiş Razer Blackshark V2SE iade edilmeli mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, öneri üzerine bugün razer blackshark V2SE aldım. Teknosa'dan aldım bugün eve geldim ürün pedi sanki ezilmiş gibi, değiştirmeli miyim ya da iade etmeli miyim? Kablosunu bile sökmedim. Hocam bakar mısın @pawEn Fotoğrafta tam belli olmuyor ama baya içeri göçük gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_6076.JPG
    IMG_6076.JPG
    162,7 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba, öneri üzerine bugün Razer BlackShark v2SE aldım. Teknosa'dan aldım bugün eve geldim ürün pedi sanki ezilmiş gibi, değiştirmeli miyim ya da iade etmeli miyim? Kablosunu bile sökmedim. Hocam bakar mısın @pawEn fotoğrafta tam belli olmuyor ama bayağı içeri göçük gibi.

Hocam ondan sıkıntı olmaz ama bende de aynı model var ses tekerleği biraz hassas çok hızlı bozulabilir bir yapıda sesi açıp kısarken yavaş yavaş yapın bir anda yapmayın.

Merhaba, öneri üzerine bugün Razer BlackShark v2SE aldım. Teknosa'dan aldım bugün eve geldim ürün pedi sanki ezilmiş gibi, değiştirmeli miyim ya da iade etmeli miyim? Kablosunu bile sökmedim. Hocam bakar mısın @pawEn fotoğrafta tam belli olmuyor ama bayağı içeri göçük gibi.

Değişim şansınız varsa kesinlikle değiştirin hocam. Değişim yoksa ve rahatsız ediyorsa iade edin.

@SadeceYiğit Fotoğrafta çok sıkıntı olarak gözükmüyor ancak gözle görülüyor hocam değiştireyim mi?

Kulağa gelen pedde de eziklik var benim dediğim bu kısım baya içeri göçük gibi gözüküyor.

Dosya Ekleri

• 3F16A33F-DD7B-411F-8E92-BC90A41ABE20.jpeg
    3F16A33F-DD7B-411F-8E92-BC90A41ABE20.jpeg
    581,7 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı