PEGATRON IPXSB-H61 BIOS ve sürücü

Dediğiniz gibi yaptım f ye bastım 3tane şey çıktı Writing disk falan hepsi done oldu sonra yeniden komut yazma yeri geldi bende pcye res attım şimdi ekrana görüntü gelmiyor yardım edin :( :(

Peki İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz iyi bir yer var mı? Ve yaklaşık ne kadara yaparlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbulda yaşamadığımdan bilgisayarcı ismi veremem. Ancak çoğu bilgisayarcı bios kurtarma veya yazma işlemini yapabilir. Bıos cipi değişirse pahalı bir şey değil 5/6 lira bir şey ancak işçilik der ve açma kapatma vs. der parayı arttırır 20/30tl yapabilir.

Arkadaşlar bende de aynı anakart var şu ana kadar hiç bios'a girmedim. Bir türlü bios tuşunu bulamadım. Yardım eder misiniz ?

Arkadaşlar bende de aynı anakart var şu ana kadar hiç bios'a girmedim. Bir türlü bios tuşunu bulamadım. Yardım eder misiniz ?
F2 ile girebilmen lazım. Bunlar işe yaramaz ise ESC, Del, F11, F12, F9 bunları deneyebilirsin.

Murat ağabey özel mesaj atabilir misin? Bir sorunum var.

Egemen, dediğim şekilde yaparsan onları sormaz. Soracağı şey "Yes, No" olur. Yani ya Y'ye bas der, yada N'ye.
Eğer sende o şekilde çıktı ise de sorun yok F basıp güncelleyebilirsin.

Bende hata verdi neden? Düzgün yaptıgımdan eminim, "Hata kodu: Problem opening file for reading".

Bende hata verdi neden? Düzgün yaptıgımdan eminim, "Hata kodu: Problem opening file for reading".
Anakartın modeli doğru olduğuna biosta koruma olmadığına ve jumper'ların doğru olduğunu kontrol edip tekrar deneyin.

Geri
Yukarı