Pençe Kilit operasyonunda 6 askerimiz daha şehit oldu

Hocam 2 kere sızma oluyor, ilk sızmayı halıyla yapıyor adamlar. 2 sene de önce buna benzer bir sızma olmuştu 8 asker arama tarama için bölgede olmadığı için hayatta kaldı. Kalan personeller ise şehit oldu.
İkincisini şemsiye ile yaptıkları yönünde haber vardı ancak doğru olup olmadığını bilmiyorum.

İkincisini şemsiye ile yaptıkları yönünde haber vardı ancak doğru olup olmadığını bilmiyorum.
Hocam olurda herhangi bir görüntü görürseniz üs ile ilgili sakın paylaşmayın görmemiş gibi yapın. Buradan yazılacak şeyler değil maalesef, o yüzden bu sayfada bu konuya daha fazla bakmayacağım içim kaldırmıyor çünkü. Şehitlerin mekanı uçmağ olsun, ateş düştüğü yeri yakıyor maalesef.

Gazze için ortalığı ayağa kaldıranlar, Starbucks basıp slogan atanlar 24 saatte 12 şehit verdik. Var mı bir diyeceğiniz. Şehitlerimiz için ortalığı ayağa kaldıracak mısınız?

Araplar için milli yas ilan edildi ama şehitlerimiz için milli yas ilan edilmedi unutanın kalbi kurusun.

Gazze için ortalığı ayağa kaldıranlar, Starbucks basıp slogan atanlar 24 saatte 12 şehit verdik. Var mı bir diyeceğiniz. Şehitlerimiz için ortalığı ayağa kaldıracak mısınız?

Araplar için milli yas ilan edildi ama şehitlerimiz için milli yas ilan edilmedi unutanın kalbi kurusun.
İnşallah ülkede arap bayrağı görmek istemiyorum şehitlerimizin mekanı cennet olsun

Tek çözüm kara harekatı, Suriye'yi dümdüz etmek.

Şehidler için milli yas ilan edilirse PKK daha çok motive olmaz mı güzel kardeşim?

Şu an sadece hava harekatı yapılıyor galiba.
Dün küçük bir bombardıman yaptık sonrasında bitti. Kara harekatına dökülmezse pek bir anlamı kalmıyor, biz bombalıyoruz onlar geri tamir ediyor zaten. Milli savunma bakanı sınıra gitmiş inşallah kara harekatına yönelik şeyler içindir.

Tek çözüm kara harekatı, Suriye'yi dümdüz etmek.

Şehidler için milli yas ilan edilirse PKK daha çok motive olmaz mı güzel kardeşim?
Sonuçta bir arap ölmedi kardeşim haklısın.
GCHH4tTWQAE-Umd.jpg

Ama millet bunu unutmaz! Bu yaptıklarınızı asla unutmaz bunu da böyle bilin!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı